📌Фахівці центрів зайнятості осягають тонкощі рекрутингу🖊

9 листопада в Одеському міському центрі зайнятості фахівці відділів рекрутингу Подільського, Ізмаїльського та Одеського міських центрів зайнятості осягали тонкощі роботи з підбору персоналу.

Навчання організував Одеський обласний центр зайнятості. Проводили його Тринчук Олена Борисівна, кандидат психологічних наук, старший викладач кафедри управління персоналом і економіки Одеського національного економічного університету та Даниско Юлія Іванівна, магістр кафедри управління персоналом і економіки Одеського національного економічного університету та рекрутер.

Разом із викладачем фахівці розбирали основні прийоми рекрутингу та типові помилки при підборі персоналу. Під час навчання грали у гру «роботодавець – шукач роботи», під час якої розібрали як правильно проводити інтерв’ю з кандидатами на посаду, як скласти ефективне резюме та оголошення по вакансії, а також розглянули ключові питання для співбесіди по профілю посад та інструменти поведінкових прояв кандидата.

За підсумками навчання всі фахівці отримали Сертифікати.