Вас вітає ОНЕУ! 🙋‍♀️💙

16 вересня 2024 року компанія Kreston Ukraine офіційно уклала меморандум про співпрацю з Одеським національним економічним університетом 🤝🎓

Kreston Ukraine — одна з найбільших аудиторських та консалтингових компаній України та світу, яка представляє міжнародну аудиторську мережу Kreston Global, в якій працює понад 22 000 спеціалістів у більш ніж 115 країнах. Kreston працює в Україні майже 20 років, а світова історія мережі Kreston нараховує понад 50 років 📝.

Угода ОНЕУ з Kreston Ukraine є важливим кроком у розвитку нашого партнерства та об’єднанні зусиль для підвищення професійної підготовки здобувачів за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування» на всіх рівнях вищої освіти!

📌 Цей меморандум відкриває нові можливості для освітнього розвитку та допоможе молодим фахівцям підготуватися до викликів сучасного бізнес-середовища. Співпраця Kreston Ukraine з ОНЕУ дозволить студентам поглиблювати свої знання та здобувати нові навички для досягнення успіху!

Разом ми формуємо майбутнє, створюючи можливості та зміцнюючи професійну спільноту!

Ваш університет 💙🎓