ОНЕУ — стратегічно важливий об’єкт Півдня України

ОНЕУ — стратегічно важливий об’єкт Півдня України відповідно до Розпорядження від голови Одеської обласної військової адміністрації Олега Кіпера та Наказу від міністра освіти і науки України Оксена Лісового.

Одеський національний економічний університет співпрацює з державними установами, підприємствами та громадськими організаціями для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності Півдня України.

Це визнання підтверджує відповідність університету стандартам і вимогам, встановленим законодавством України, адже ОНЕУ здатен забезпечити стабільність та продовжувати розвиток навіть у важкі часи.

Запрошуємо до партнерства та співробітництва колектив ОНЕУ для подальшого розвитку та благоустрою Півдня України.