Центр наукових досліджень та консалтингу

Бабій Олег Миколайович

Декан факультету
к.е.н., доцент

Основним завданням роботи відділу є тісна співпраця на договірних умовах з бізнесом та місцевими органами влади (Територіальними Громадами) по наступним питанням:

• розробка Стратегії соціально-економічного розвитку Захарівської ТГ на період 2022-2027рр;
  • техніко-економічне обґрунтування розмірів тарифу на водопостачання, водовідведення, теплопостачання та вивіз ТПВ для споживачів  громади;
  • проведення передінвестиційних техніко-економічних обґрунтувань проектів розвитку інфраструктури громади;
  • надання консультаційних та освітянських послуг у сфері муніципальної економіки та фінансів;
  • розробка інвестиційних проектів та бізнес-планів по пріоритетним напрямам розвитку;

Колектив відділу складається з висококваліфікованих фахівці, які мають досвід відповідних робіт, виконаних на замовлення Одеської міської Ради,  керівництва Одеської області та інших громад Одеської  області(м. Чорноморськ, м. Подільськ, м. Роздільна, Шабівська ТГ, Маяківська ТГ, Василівська ТГ , Суворівська ТГ та ін.), а також представників бізнесу.

ОНЕУ приймає активну участь в реалізації міжнародного проєкту

Enhancement of Ukrainian Rapid-Recovery and Reconstruction Support (EURRS) в рамках підтримки U.S. EMBASSY IN UKRAINE

PUBLIC DIPLOMACY SMALL GRANTS COMPETITION-EDUCATION

EURRS посилить спроможність Консорціум із удосокналення менеджмент-освіти в Україні (CEUME) та Одеського національного економічного університету (ОНЕУ) підтримувати місцеві та територіальні органи влади для швидкої оцінки місцевих та регіональних потреб бізнесу, громад та громадян, розробляючи стратегії та критично важливі «плани дій», які визначають пріоритети та забезпечують тактичне та оперативне керівництво для реконструкції та економічного розвитку під час і після війни з росією.

Цілі проєкту включають:

1. Формування навчальної програми для неурядових організацій та міської влади навичкам, необхідним для створення стратегій і «планів дій», які відповідають потребам бізнесу та громад під час і після конфлікту.
  2. У кожному модулі будуть включені концепції «Розробка тематичних досліджень» і «Не нашкодь» (DO NOT HARM).
  3. Три-чотири лідери громад у 3 пілотних громадах та 1 районі отримають навички, необхідні для створення стратегій та керівництва впровадженням «планів дій».
  4. Будуть створені концепції стратегій розвитку для 3 пілотних громад та 1 району.
Запрошуються зацікавлені особи до проходження вебінару
Тривалість:         90 хвилин
Коли:                  28 червня 2023 р.
Час:                    18.00 – 19.30
Он-лайн,     за посиланням, що будуть надіслані учасникам після реєстрації
По закінченню учасники отримають сертифікат з кредитами ЄКТС, що засвідчує підвищення кваліфікації
Реєстрація: он-лайн за посиланням

27 грудня 2022 року в рамках початку реалізації проєкту було проведено круглий стіл (Презентація), в якому прийняли участь представники U.S. Embassy, CEUME, Агенції регіонального розвитку Одеської області, представники Роздільнянського району, Степанівської, Захарівської, Цебриківської теориторіальних громад Одеської області та інші зацікавлені особи.

Запрошуються зацікавлені особи до проходження тренінгу з «Підготовки навчальних кейсів»

Тривалість: три модулі тривалістю 1,5 години кожен

Коли: 15, 16, 17 травня

Час:           15.30 – 17.00

Формат проведення: онлайн сесії за посиланням, що буде надіслано учасникам після реєстрації

Реєстрація: он-лайн за посиланням – https://forms.gle/1avtkYyKetR342EdA

Запрошуються зацікавлені особи до проходження тренінгу «Використання інструментів методології «Не нашкодь»

у плануванні допомоги для розвитку громад»

Тривалість: 5 двогодинних сесій

Коли: 23, 25, 31 травня, 1, 7 червня 2023 р.

Час:         15.00 – 17.00

Он-лайн, за посиланням, що будуть надіслані учасникам після реєстрації

Реєстрація: он-лайн за посиланням – https://forms.gle/aLAoZLjx7rX99fZK8