В ОНЕУ відбувся VI Міжнародний конкурс для студентів і школярів «Реклама-Фест»

16 — 17 травня 2024 року в Одеському національному економічному університеті відбувся VI Міжнародний конкурс для студентів і школярів «Реклама-Фест».

Міжнародний конкурс для школярів і студентів «Реклама-Фест» проводиться кафедрою маркетингу та міжнародної логістики Одеського національного економічного університету з 2013 року з метою сприяння популяризації спеціальності «Маркетинг» і професії «Маркетолог» та підготовки професіоналів, компетентних фахівців у сфері маркетингу.

Конкурс «Реклама-Фест» надає студентам та школярам можливість ознайомитись з новітніми тенденціями галузі, отримати навички підготовки та проведення презентацій, вміння проводити самостійні дослідження, налагоджувати нові зв’язки та розкрити в собі творчого, талановитого спеціаліста.

На конкурс зареєструвались 187 учасників з 33 навчальних закладів України, аби представити 194 роботи. Конкурсанти продемонстрували проєкти, які вразили кожного присутнього на заході.
Ознайомитися з результатами конкурсу можна на сайті заходу: https://kafedrammloneu.my.canva.site/reklama-fest.
Вітаємо учасників і дякуємо їм за участь.

Дякуємо всім, хто взяв участь у конкурсі «Реклама-Фест 2024» та зробив цей захід незабутнім.
Чекаємо з нетерпінням на наступний рік, щоб знову зібратися разом та поринути у світ креативу.

АНОТОВАНИЙ ЗВІТ про проведення VІ Міжнародного конкурсу для студентів і школярів «Реклама-фест» (м. Одеса, 16-17 травня 2024 року)
https://docs.google.com/document/d/1xqQkG_V3QjYGyGDQzJJGvttem9R8EKr2/edit?usp=drive_link&ouid=100666367373082759566&rtpof=true&sd=true

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *