📌День кар’єри ЄС в м. Одеса, 20 квітня 2021 року!

День кар’єри ЄС в м.  Одеса, 20 квітня 2021 року

Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС», що відбудеться в м. Одеса 20 квітня 2021 року. Організатором події є Інформаційний Центр ЄС Одеського національного економічного університету.

 

20 квітня 2021 року,  11:30. Відкриття «Дня кар’єри ЄС»

Привітання:

 1. Олександр Літвінов – д.е.н., проректор з наукової роботи Одеського національного економічного університету.
 2. Вікторія Давидова, Радниця з питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні.

 

Панельна дискусія «Професійний розвиток та європейська інтеграція»

Модераторка: Ірина Шостак – доцент кафедри іноземних мов Одеського національного економічного університету,  координатор Інформаційного Центру ЄС ОНЕУ

Спікери:

 1. Денис Черніков, менеджер проєкту ЄС «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні»
 • «Пріоритети політики Європейського Союзу та тренди, які вони створюють. Які програми ЄС діють в Україні для підтримки освітніх та професійних можливостей молоді»
 1. Валерій Никифоренко, професор, завідуючий кафедри управління персоналом та економіки праці ОНЕУ
 • «Ключові компетенції на ринку праці: тенденції змін»
 1. Діана Константиненко – начальник відділу активної підтримки безробітних
 • «Тенденції на ринку праці, попит і пропозиція знань і навичок. Які ключові навички обов’язково знадобляться молодій людині для побудови успішної кар’єри»
 1. Ольга Єрмакова – професор кафедри міжнародних економічних відносин ОНЕУ, старший науковий співробітник Інституту проблем ринку економіко-екологічних досліджень НАН, лауреат премії Верховної Ради України найталановитіших молодих вчених
 • «Євроінтеграційні перспективи в сфері підприємницької політики»
 1. Володимир Червяков – експерт Виконавчого Агентства з питань малого та середнього бізнесу (Executive Agency for Small and Medium-sized Enterprises (EASME)),
 • «Дорожня мапа. Як отримувати дохід на рівні країни ЄС, працюючи в Україні»
 1. Ганна Місько – к.е.н. кафедри менеджменту організацій ОНЕУ, відповідальна за реалізацію академічної мобільності в ОНЕУ,
 • «Як взяти участь у програмі подвійних дипломів та академічній мобільності за Програмою Erasmus
 1. Сергій Шульга – учасник програми академічної мобільності Erasmus + в Університеті Економіки м. Варна, Болгарія, засновник студентської організації «International Student Network in Odesa», ОНЕУ.

 

Лінк прямої трансляції: https://youtu.be/mqq2bdVCShc

20.04.2021, Тренінги softskills

 • 14:00, Тренінг № 1 «Розвиток кар’єри, написання резюме, мотиваційного листа. Підготовка до інтерв’ю»

Тренерка: Маргарита Загоровська – провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Міського Центру зайнятості м. Одеса.

Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/xDTozBCaF4UPVVrA7

 • 14:00, Тренінг № 2 «Як презентувати себе на співбесіді»

Тренерка: Олена Тринчук – кандидат психологічних наук, доцент Одеського національного економічного університету.

Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/CFJLteceHFNUqv4c7

 • 15:00, Тренінг № 3 «Співбесіда на роботу твоєї мрії»

Тренерка: Анастасія Табанова –  кандидат економічних наук, ст. викладач Одеського національного економічного університету, керівник відділу рекрутингу IT компанії.

Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/MJxPqnCM4g5SAMJr8

 

День Кар’єри ЄС реалізується в рамках проекту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні». Захід відбувається щорічно у більше ніж 15 містах України протягом останніх п’яти років. День Кар’єри ЄС – це серія публічних заходів, де представники Мереж ЄС та всі активні та зацікавлені громадяни можуть поділитися думками, власним досвідом щодо впровадження стандартів та практик ЄС в Україні, участі у програмах ЄС для розвитку нових бізнесових та освітніх можливостей, обговорити тренди на ринку праці, зокрема щодо знань та навичок, які потрібні молодій людині, щоб зробити успішну кар’єру.

 

Під час заходу гості дізнаються: про поширення принципів та підходів Європейського Союзу у сферах молодіжної зайнятості, навчання протягом життя, а також пріоритетів соціального та економічного розвитку ЄС; про кращі практики взаємодії вищих навчальних закладів із роботодавцями для прогнозування потреб у знань і навичках; обговорять сучасні тенденції на ринку праці та ті знання і навички, яких очікують роботодавці від майбутніх працівників. Тренінги допоможуть учасникам розвинути soft skills, наприклад, навички комунікації, співробітництва, самопрезентації та пошуку роботи, емоційного інтелекту тощо.

 

Додаткова інформація: http://euroquiz.org.ua.

За подальшою інформацією прохання звертатися до організаторів у м. Одеса, Ірина Шостак, тел. 0972216515, irina.i.shostak@gmail.com.

Представництво Європейського Союзу в Україні

Адреса: вул. Володимирська, 101, 01033 Київ, Україна

тел:  +38 044 39 08 010, факс: +38 044 39 08 015

e-mail delegation-ukraine@eeas.europa.eu

https://www.facebook.com/EUDelegationUkraine

https://eeas.europa.eu/delegations/ukraine_uk

https://twitter.com/EUDelegationUA

https://www.youtube.com/channel/UCupf5CJm7OjcTqB3yFhhzwQ

Європейський Союз складається з 27 держав-членів та їхніх народів. Це унікальне політичне та економічне партнерство, засноване на цінностях поваги до людської гідності, свободи, рівності, верховенства права і прав людини. Понад п’ятдесят років знадобилось для створення зони миру, демократії, стабільності і процвітання на нашому континенті. Водночас нам вдалось зберегти культурне розмаїття, толерантність і свободу особистості. ЄС налаштований поділитись своїми цінностями та досягненнями з країнами-сусідами ЄС, їхніми народами, та з народами з-поза їхніх меж.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *