ОНЕУ є одним із 14 учасників проєкту INTEGRATING DUAL HIGHER EDUCATION IN MOLDOVA AND UKRAINE – COOPERA

Одеський національний економічний університет є одним із 14 учасників проєкту INTEGRATING DUAL HIGHER EDUCATION IN MOLDOVA AND UKRAINECOOPERA / Інтеграція дуальної вищої освіти в Молдові та Україні, що реалізується в рамках Erasmus+ Programme 2014-2020.

Для реалізації проєкту серед низки спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів освіти в університеті обрано: 072 «Фінанси, банківську справу та страхування» та 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Здобувачі освіти саме цих двох спеціальностей першого (бакалаврського) рівня вищої освіти стануть учасниками ПІЛОТНОГО ПРОЄКТУ та матимуть можливість долучитися до НАВЧАННЯ ЗА ДУАЛЬНОЮ ФОРМОЮ – поєднати теоретичне навчання (засвоєння матеріалу в аудиторіях університету) та навчання на виробництві (практичне навчання та засвоєння матеріалу безпосередньо на робочому місці).

На початковому етапі реалізації проєкту командою від ОНЕУ:

• обрано суб’єктів господарювання серед представників бізнесу Одеського регіону для подальшого анкетування на предмет їх готовності долучитися до реалізації пілотного проєкту дуальної вищої освіти;
  • ведеться робота над розробкою гнучкої моделі дуальної вищої освіти з точки зору концепції програми дуальної освіти, тривалості практичного навчання, розподілу робочого часу стажування;
  • опрацьовується план заходів різних рівнів, які будуть проведені протягом наступних пів року в рамках реалізації проєкту.

Більш детальніше про проєкт, конкретні результати за проєктом та події можна дізнатися на сторінці COOPERA.ONEU