Видатні спортсмени ОНЕУ🏆

Кулік Віталій 

Cтудент 55 групи ФЕУП, Майстер спорту з карате, член Національної Збірної  України  2010 – 2017 рр. Чемпіон України з карате 2008 -2016 рр. Багаторазовий власник Кубку України, переможець і призер Міжнародних турнірів групи А,  учасник чемпіонатів Європи та Світу.  Кращий спортивний результат 5 місце у 2-му Кубку Світу з карате, 7 місце в Чемпіонаті  у 42-му Чемпіонату Європи.

Переуда Анастасія

Студентка 11 групи ФЕУП. Майстер Спорту з карате в ваговій категорії до 68 кг. Срібна призерка Чемпіонату України, двократна чемпіонка України,бронзова та срібна призерка чемпіонату Європи, двократна чемпіонка Європи, бронзова призерка Чемпіонату Світу в особистому заліку та срібна призерка в командному заліку.

Гуменко Катерина

Студентка 22 групи ФЕУП, Майстер спорту з вітрильного спорту.  Багаторазова чемпіонка України, 2017,  Бронзова призерка чемпіонату Європи, Чемпіонка Світу, 4 місце на Юнацьких Олімпійських Іграх 2014 р.

Кіщенко Юрій

Майстер спорту, багаторазовий чемпіон України з бігу на середні дистанції. Учасник чемпіонатів Світу та Європи серед юнаків та юніорів. Закінчив ОНЕУ в 2013 році. Зараз підвищує свою майстерність в збірній команді України.

Савицький Дмитро

Майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики. Бронзовий призер чемпіонату Світу серед юнаків зі штовхання ядра(2008рік). Срібний призер чемпіонату Європи серед юніорів(2011 рік). Закінчив ОНЕУ в 2012 році. Зараз продовжує підвищувати свою майстерність в збірній команді України.

Волкова Ауріка

Призерка чемпіонату Одеської області з метання спису. Закінчила ОНЕУ у 2016 році.