Баранова Вікторія Глібівна

Баранова
Вікторія Глібівна
Завідувач кафедри фінансового менеджменту і фондового ринку, д.е.н., професор

💡РІВЕНЬ НАУКОВОЇ ТА ПРОФЕСІЙНОЇ АКТИВНОСТІ

📌Освіта

• Вища (Одеський політехнічний інститут, фінансово-економічний факультет. Спеціальність «Організація механізованої обробки економічної інформації», кваліфікація – інженер-економіст, 1980 рік).
  • 1984-1989 рр. – аспірантура (Одеський політехнічний інститут,).
  • 2004-2007 рр. – докторантура (Одеський національний економічний університет, кафедра фінансового менеджменту та фондового ринку).

📌Науковий ступінь

Доктор економічних наук (2010 р.), спеціальність 08.00.08 – гроші, фінанси і кредит (тема: «Фінансовий механізм страхової системи України:проблеми функціонування і розвитку»).

📌Вчене звання

Професор кафедри фінансів(2015 р.)

📌Досвід роботи

• 1980-1991 рр. – інженер, молодший науковий співробітник науково-дослідного інституту Харчопромавтоматика
  • 1992-2001 рр. – викладач, доцент кафедри фінансів Одеського державного економічного університету (іменується з 11.2011 Одеським національним економічним університетом)
  • 2001 -2004 рр – завідувач кафедри фінансового менеджменту та фондового ринку Одеського національного економічного університету
  • 2006-2010 рр. – доцент кафедри фінансового менеджменту та фондового ринку Одеського національного економічного університету
  • 2011-2016 рр – завідувач. кафедри фінансів Одеського національного економічного університету.
  • 2017р. по теперішній час – завідувач кафедри фінансового менеджменту та фондового ринку

📌Дисципліни, які викладаються

Фінансовий менеджмент страхових компаній
Менеджмент перестрахової діяльності
Методологія наукових досліджень
Фінансовий менеджмент
Вступ до фаху
Антикризове фінансове управління

📌Підвищення кваліфікації

ТОВ «Логістик Іншуренс Онлайн» з 4 жовтня 2021 р. по 3 грудня 2021 р наказ №251-О від 1.10.21 р., наказ №293-О від 1.12.21 р.

📌Тренінги, семінари, конференції, гранти, відзнаки, нагороди

• Почесна грамота Одеської обласної ради, Одеської обласної державної адміністрації управління освіти і науки.
  • Сертифікати симпозіумів  «Теорія і практика податкових реформ», семінарів USAID, IFC.
  • Активна участь в науково-практичних та науково-методичних конференціях, семінарах, тренінгах, вебінарах.

📌Сфера наукових інтересів

Страхування, менеджмент у страхуванні, соціальне страхування, фінанси та фінансова система, оподаткування, фінансовий менеджмент, корпоративні фінанси

📌Наукові праці

Автор понад 160 наукових та навчально-методичних робіт