Освітня програма «Управлінська економіка та конкурентна політика»

Спеціальність: 051 ЕКОНОМІКА

Освітньо-професійна програма

УПРАВЛІНСЬКА ЕКОНОМІКА ТА КОНКУРЕНТНА ПОЛІТИКА

Програма “Управлінська економіка та конкурентна політика” спрямована на підготовку фахівців, що володіють сучасним економічним мисленням, розуміють закономірності функціонування економіки, здатні виконувати аналітичні та прогностичні функції, набули теоретичні знання і практичні навички, які необхідні для розв’язання складних завдань функціонування економіки.

Випускник за цією програмою – це універсальний фахівець, який здатен здійснювати економічну, аналітичну та організаційно-управлінську діяльність в різних організаціях, відомствах і установах, які поєднують в собі глибоке розуміння економічних процесів і лідерські якості, вміння працювати з людьми і з інформацією, формувати ефективну стратегію управління і розвитку як персоналу, так і компанії в цілому.

Під час навчання ви дізнаєтесь про механізми та принципи функціонування економічного середовища, оволодієте сучасними теоріями та моделями функціонування господарських систем, навичками системного підходу до розробки та прийняття управлінських рішень. Набуті знання надають можливості широкого вибору майбутньої професії, що є надважливим в умовах стрімкого технічного прогресу та змін потреб ринку.

📍 ДИСЦИПЛІНИ ЗА ОП

Посада Зарплатня, грн
Економіст від 15 000 грн
Головний економіст від 20 000 грн
Помічник економіста від 10 000 грн
Старший економіст від 10 000 грн
Менеджер  з розвитку від 15 000 грн
Економіст з планування від 8 000 грн

Даниліна Світлана Олексіївна – к.е.н., доцент кафедри загальної економічної теорії та економічної політики, вчений секретар спеціалізованої вченої ради з захисту дисертацій ОНЕУ. 24 травня 2012 р. успішно захистила дисертацію на тему «Форми нагромадження капіталу та їх особливості в перехідній економіці».

Мікульська Анастасія Валеріївна

Менеджер по роздрібному та корпоративному бізнесу Акціонерного банку «Південний».

У 2017 році закінчила навчання за ОПП бакалаврів. В подальшому поступила та у 2019 році успішно закінчила магістратуру за програмою кафедри ЗЕТ та ЕП.

Куц Марина Павлівна

Менеджер по розвитку бізнесу у торгових підприємствах АТ «УКРСИББАНК».

У 2016 році закінчила навчання за ОПП бакалаврів.

В подальшому поступила та у 2018 році успішно закінчила магістратуру за програмою кафедри ЗЕТ та ЕП.

Савельєва Вікторія Віталіївна

Головний тренер клубу з художньої гімнастики Aliança (Іспанія, Каталонія м. Плайа де Аро). Організатор міжнародних турнірів Grand Premium та Winter Queen Cup в яких змагаються команди більш ніж з 20 країн світу, понад 400 учасників.

Поліщук Володимир Олегович

Аспірант ОНЕУ, спеціальність 051 «Економіка».

У 2019 році закінчив навчання за ОПП бакалаврів «Світова економіка та моделі функціонування господарських систем», в подальшому поступив та у 2021 році успішно закінчив магістратуру за програмою кафедри ЗЕТ та ЕП.

Кара Світлана Леонідівна

Фінансовий менеджер. Громадська організація «Українська волонтерська служба» (UKRAINIAN VOLUNTEER SERVICE). У 2021 році закінчила навчання за ОПП бакалаврів. Зараз продовжує навчання за програмою магістрів кафедри ЗЕТ та ЕП.

Тоня Катерина Павлівна
У 2021 році закінчила навчання за ОПП бакалаврів. Зараз продовжує навчання в ОНЕУ за програмою магістрів кафедри ЗЕТ та ЕП.

Контактні особи:

Освітня програма Світова економіка та моделі функціонування господарських систем”:

к.і.н., доцент Луньова Ольга Константинівна

+38 067 783 00 96 (VIBER/TELEGRAM)