Jean Monnet Module

2-й рік проведення семінару “Економіка ЄС та відносини ЄС-Україна” 2016/2017.

Плакати

Відкритий виступ координатора академічного проекту проф. д-ра Альваро Фернандеса

Зліва направо: Представник Юрґіс Вілчинскас, керівник прес-служби та інформаційного агентства ЄС у Києві. Віце-директор ОНПУ В’ячеслав Шобік. Сергій Якубовський – керівник факультету міжнародної економіки та міжнародних економічних відносин

Георгій Шубартовський – проректор ОНЕУ та Юрґіс Вілчинскас.

Асистенти (стоять) та студенти.

Щодо інформації та програми цього семінару, будь ласка, зверніться до нашого веб-сайту. Грант ЄС було надано для реалізації протягом 3 років, програма буде залишатися незмінною протягом цього періоду.

1. Запрошення на семінар

Асистент Маша Качер – координувала підготовку та проведення сесії

2. Зустрічі перед початком семінару

3. Поліпшення представлень навичок

Ольга Керекеша – 1 Сесія напередодні семінара-інтерв’ю «Покращення навичок створення презентацій»

Студентське навчання протягом сесії

4. Як працювати на One-Drive Platform. Skype конференція (Лісабон-Одеса)

Професор д-р Паулу Пінто (Universidade Lusíada, Лісабон) та д-р Едгар Роча (старший економіст, Лісабон) провів Skype конференцію з учасниками семінару.

Після презентацій асистентів, студенти мали можливість ставити питання. Це було дуже корисна і високоякісна технічна сесія

5. Офіційне відкриття семінару (перше відкриття сесії в рамках семінару)

6. Семінари сесії (організація)

6.1. Обговорення питань ЄС та світових новин. Студенти ще з самого початку отримали рекомендації , стосовно того, як вони можуть дивитися новини головних телевізійних каналів, які розповсюджують інформацію про ЄС та світові новини.

6.2 Представлення сесії Академічним Координатором – на першому етапі сесії Академічний Координатор обговорює зі студентами Європейські найновітніші та найактуальніші світові новини (біженці, криза, молодь та безробіття тощо), українські новини (економічна та політична криза) а також представлення теми сесії.

6.3 Згідно з програмою, студенти повинні таким чином зкординувати підготовку своїх презентацій, щоб розвивати навички роботи у команді, які будуть корисними у їхній майбутній професії.

2 студенти, які представляють тему сесії.

6.4. Оцінка презентацій професором – після закінчення презентацій професор оцінює, робить зауваження стосовно підготовки презентацій та надає рекомендації щодо вдосконалення підготовки подальших презентацій, а також проводить обговорення тем.

6.5 . Проведення дискусії зі студентами – протягом кожної сесії навчання студенти виявляли зацікавленність у заняттях, ставлячи питання стосовно інформації у презентаціях та обговорюючи різноманітні питання між собою. Студенти обмінювалися думками між собою у дуже ввічливій формі. Хоча були певні розбіжності у думках, але, наприкінці були прийняті правильні рішення стосовно різноманітних питань.

7. Заповнення анкет щодо задоволеності студентів професором, який проводив заняття та використання методики проведення занятьї.

Questionaire – Quality Control ERASMUS +

8. Закриття сесії

Закриття сесії та вручення сертифікатів ректором ОНЕУ

Заключне слово проректора ОНЕУ Георгія Шубартовського.

Заключне слово ректора ОНЕУ Михайла Зверякова.

Заключне слово Академічного Координатора проекту проф. д-р Альваро Фернандеса.

Вручення сертифікатів ректором

Останній день сесіїі з персоналом ОНЕУ та студентами

Сертифікат після успішного завершення семінару