071 «Облік і оподаткування»

Бакалавр
Спеціальність «Облік і оподаткування»

Актуальність спеціальності обумовлена тим, що на кожному підприємстві (незалежно від його розміру) ведеться облік, а професія бухгалтера входить до ТОП-10 найбільш затребуваних професій. Фахівець з обліку та оподаткування – незамінний працівник на будь-якому підприємстві, його робота пов’язана зі створенням інформації та прийманням управлінських рішень на підставі її кваліфікованої обробки.

Освітня програма «Облік, аудит і податковий консалтинг»
Опис Освітня програма побудована на базі досвіду наукової школи та передових досягнень в сфері обліку, оподаткування, аналізу й аудиту діяльності підприємств, забезпечує грунтовне вивчення дисциплін, що входять до її структури, акредитована в АССА та СІМА.

Високий науковий і методичний потенціал, тісні зв’язки з роботодавцями та з бізнес-середовищем, у тому числі з міжнародними аудиторськими компаніями, творчий підхід викладачів та студентів, відповідність сучасним міжнародним освітнім вимогам та стандартам – все це основа якісної економічної освіти на ОП «Облік, аудит і податковий консалтинг».

Знання та вміння Випускники здатні розв’язувати складні спеціалізовані задачі та практичні проблеми під час своєї професійної діяльності, застосовуючи при цьому теорію та методи економічної науки, здатні провести дослідження на відповідному рівні за допомогою інформаційних систем та комунікаційних технологій, ідентифікувати та оцінювати ризики недосягнення управлінських цілей, здійснювати зовнішній та внутрішній контроль діяльності підприємства.
ДИСЦИПЛІНИ

Випускники спеціальності 071 є висококваліфікованими фахівцями, які працюють у різних сферах економіки, а саме: виробництво, торгівля, будівництво, транспорт, банківська і страхова сфера, консалтинг, фінансова та фіскальна система, державне управління, туризм, готельно-ресторанний бізнес тощо. Вони обіймають посади головних бухгалтерів, фінансових директорів, фінансових аналітиків, директорів, фахівців консалтингових та аудиторських компаній, аудиторів, бухгалтерів, оцінщиків, фахівців фіскальних служб, пенсійного фонду, кризис-менеджерів, арбітражних керуючих тощо. Випускники також працюють у нашому університеті та в інших вищих навчальних закладах України і за її межами.

Головний бухгалтер 20000-25000 грн
Аудитор 20000-25000 грн
Податковий інспектор 10000-15000 грн
Фінансовий директор 25000 грн
Бухгалтер з управлінського обліку 20000 грн
Внутрішній аудитор 18000-20000 грн
Економіст 15000-18000 грн
Викладач закладу вищої освіти 7000-15000 грн
Бухгалтер з податкових розрахунків 20000 грн
Ревізор 10000-15000 грн
Аналітик 18000-20000 грн
Науковий співробітник 7000-15000 грн

Ковальов Анатолій Іванович, 1975 рік випуску

Професор, д.е.н, ректор ОНЕУ

Коверда Анатолій Васильович, 1980 рік випуску

К.е.н, директор СУНП «ТВ-дом» ЛТД

Інна Чобан (Inna Choban de Sousa Paiva), 1999 рік випуску

Професор, спеціалізація Бухоблік в ISCTE Business School в університеті  ISCTE-IUL (ISCTE- Instituto Universitário de Lisboa), Португалія.

Зам.декана з фінансових питань.

PhD Accounting Assistant Professor of ISCTE Business School.

Терновський Андрій, 1994 рік випуску

депутат Одеської міської ради

Брендак Олена, 2002 рік випуску

Головний бухгалтер ТОВ “НВФ “ЦАТ”

Добровольська Наталя, 2002 рік випуску

Головний державний ревізор -інспектор Одеського відділу податків і зборів з юридичних осіб та камеральних перевірок податкової звітності Головного управління ДПС в Одеській області

Айшат Ісмаілова, 2002 рік випуску

Директор та засновник ТОВ «Ділове партнерство» (податковий консалтинг), сертифікований аудитор

Талпа Вікторія, 2002 рік випуску

Начальник Одеського управління офісу великих платників ДПС України

Митрофанов Максим, 2003 рік випуску

Консалтингова компанія «Свої люди» керівник та засновник

Бутова Ганна, 2004 рік випуску

віце-президент БО «Благодійний фонд «Фонд добрих сердець», директор Клубу успішних жінок (Одесса)

Вугельман Павло, 2005 рік випуску

заступник міського голови міста Одеси

Череднічєнко Павло, 2005 рік випуску

Audit Director at Mazars UK

Бондаренко Ірина, 2006 рік випуску

Головний бухгалтер ТОВ “ПОЛІМЕД”

Григор’єв Денис, 2005 рік випуску

депутат Одеської міської ради

Проніна Людмила, 2006 рік випуску

начальник відділу розвитку та внутрішнього аудиту ТОВ «Інтероко»

Позднякова Ганна, 2007 рік випуску

депутат Одеської міської ради

Верлан Ірина, 2010 рік випуску

завідувач відділу управлінського обліку ТОВ «Тенет»

Кушнір Дарія, 2011 рік випуску

Засновник та керівник ТОВ «РЕ.ПОРТ» (податковий консалтинг)

Слободянюк Вікторія, 2012 рік випуску

Головний бухгалтер комп’ютерної школи «Hillel»

Коршиков Євген, 2014 рік випуску

інженер-програміст з автоматизації обліку та систем управління ТОВ «АБІС+»

Савенко Вікторія, 2017 рік випуску

Бухгалтер комп’ютерної школи «Hillel»

Філіпов Сергій, 2015 рік випуску

генеральний директор керуючої компанії «Комфорт Сервіс»;

Швець Аліна, 2017 рік випуску

Державний службовець, головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності Управління фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку Головного управління національної поліції в Херсонській області

21.12.2020 – Тренінг-семінар для переможців проектів програми ЄС #ERASMUS

Був проведений тренінг-семінар для переможців проектів програми ЄС #ERASMUS+, в якому прийняли участь представники нашого Одеського національного економічного університету з проектом-переможцем по дуальній освіті, в тому числі завідувачка кафедрою бухгалтерського обліку та аудиту д.е.н., проф. Лоханова Наталія Олексіївна.

12.12.2020 – Зустріч Дискусійного клубу “Oblik Skills”

Відбулась он-лайн зустріч Дискусійного клубу “Oblik Skills” за темою “Автоматизація та діджиталізація – вороги чи друзі бухгалтера та аудитора?”.

У зустрічі приймали участь студенти 1 та 2 курсів початкового та першого рівня вищої освіти зі спеціальності 071 “Облік і оподаткування”.

Дякуємо всім учасникам за цікавий та корисний захід.

24.11.2020 – Участь у конференції «Актуальні питання розвитку аудиту: майбутнє професії»

Відбулась Конференція «Актуальні питання розвитку аудиту: майбутнє професії»
Професор кафедри бухгалтерського обліку та аудиту, д.е.н. Кузіна Р.В. виступила на конференції з докладом, а також прийняла участь в її організації. На конференції були присутні більш ніж 700 осіб.

15.11.2020 – Міжнародний день бухгалтера

У зв’язку зі святкуванням Міжнародного дня бухгалтера, у викладача кафедри бухгалтерського обліку та аудиту Кубів В.Д. взяли інтерв’ю на телеканалі OdessaLIVE.

12.11.2020 – Веб-дискусія в АПУ на тему “Консолідації фінансової звітності”

Відбулась веб-дискусія в АПУ з питань “Консолідації фінансової звітності”.
Завідувачка кафедрою бухгалтерського обліку та аудиту д.е.н., проф. Лоханова Н.О. виступила з доповіддю у веб-дискусії в АПУ з питань “Консолідації фінансової звітності”. В дискусії прийняли участь більше 238 спеціалістів професійної діяльності у сфері обліку та аудиту.

02.11.2020 – MASTER:Бухгалтерія

 

Студенти ще двох українських ЗВО вже практикують бухгалтерію у програмному продукті MASTER:Бухгалтерія. Це – Державний університет «Житомирська політехніка» (кафедра інформаційних систем в управлінні та обліку) й Одеський національний економічний університет (кафедра бухгалтерського обліку та аудиту).

Викладачі ЗВО пройшли навчання в Академії MASTER-рішень та розпочали викладання і вже застосовують програмні продукти MASTER у суміжних дисциплінах. Студенти, в свою чергу, опановують бухгалтерію у програмному продукті MASTER:Бухгалтерія у самостійних і лабораторних роботах.

Партнерство MASTER з ЗВО передбачає придбання рішення «MASTER:Бухгалтерія» за 1 грн та безкоштовне проходження навчання в Академії MASTER-рішень. Викладачі ознайомлюються з програмою-платформою та програмними продуктами MASTER, набувають практичних знань і навичок для роботи з рішеннями та отримують сертифікацію від MASTER.

22.10.2020 – Форум “Професійна етика в дії”
Федерація професійних бухгалтерів та аудиторів України за підтримки Аудиторської палати України провели форум “Професійна етика в дії”, який було присвячено Глобальному Дню Етики (Global Ethics Day). На форумі виступила професор кафедри бухгалтерського обліку та аудиту, д.е.н. Кузіна Р.В. з доповіддю про вплив Covid-19 на роботу аудиторів, а саме у відношенні до основних етичних принципів.
В форумі прийняли участь як спеціалісти України так і інших країн.

29.09.2020 – Зустріч з українським економістом, професором університету Кейс Вестерн Резерв – Романом Шереметом

Роман Шеремет – один з найрейтингових українських економістів. Викладає в університеті у США, учень Нобелевського лауреата, відвідує університет вдруге. Для викладачів університету та студентів була проведена лекція на тему «Економіка постпандемії», в якій прийняли участь і члени кафедри бухгалтерського обліку та аудиту.

14.09.2020 – Посвята у студенти!

Сьогодні в стінах нашого університету відбулась зустріч з першокурсниками присвячена “Дню знань” 😌😍
Була організована зустріч першого курсу з керівництвом нашого факультету, зі студентським самоврядуванням і кураторами. Глави представили свої сектори і запросили першокурсників в подальшому бути частиною команди із запропонованих секторів.
Бажаємо Вам цікавого, насиченого та незабутнього студентського життя🎉🔥Легких Вам екзаменів та заліків📚
Зі святом❗️❗️❗️

02.09.2020 – “Облікова ресторація” 2020

 

За доброю традицією на ФМОІТ стартує тренінг для студентів 2 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 071 “Облік і оподаткування” на базі навчально-тренінгового підприємства “Облікова ресторація” з використанням програмного забезпечення “iiko”.

Irina Askerova приглашает вас на запланированную конференцию: Zoom.

Тема: Приветствие и знакомство с тренингом
Время: 3 сен 2020 09:30 AM Киев

Подключиться к конференции Zoom
https://us02web.zoom.us/j/81655060887

Идентификатор конференции: 816 5506 0887

31.07.2020 – Вибір успішного професійного шляху: спеціальність 071 «Облік і оподаткування» в ОНЕУ

Кафедра бухгалтерського обліку та аудиту ОНЕУ запрошує абітурієнтів та їх батьків на онлайн-зустрічі з питань вибору професійного шляху і вступу 2020:
Підключитися до конференції Zoom
https://us04web.zoom.us/j/79593416704?pwd=Nm1iNDhXWHBzQm82SmRxSS9QV0k2UT09#success
Ідентифікатор конференції: 795 9341 6704
Код доступа: 33YdGA

15.07.2020 – Найкращий лектор!

Студенти Факультету фінансів та банківської справи провели підсумки роботи за семестр та визначили кращих викладачів. Старший викладач кафедри бухгалтерського обліку та аудиту Кубік В.Д. названа кращим лектором 3 курсу.

12.07.2020 – Молодший бакалавр спеціальності 071 «Облік і оподаткування»

Не втрачай свій шанс здобути вищу освіту, склавши лише 2 ЗНО та навчаючись 2 роки!!!

11.06.2020 – Веб-дискусія в Аудиторській Палаті України
11 червня 2020 року була проведена зустріч Аудиторською палатою України, у рамках якої підіймалися питання Оновленої Концептуальної основи фінансової звітності. На зустрічі виступила д.е.н., проф. Лоханова Н.О. з доповіддю за темою зустрічі.

21.05.2020 – Захист кваліфікаційних робіт ЦЗФВН
Закінчився захист кваліфікаційних робіт бакалаврів на ЦЗФВН в он-лайн режимі. Захист пройшов на високому професійному рівні.

20.05.2020 – Міжнародна веб-конференція «Діяльність професійних організацій в умовах COVID-19: обмін досвідом і успішними рішеннями”.
Міжнародна конференція булі проведена Міжнародною федерацією бухгалтерів. Серед учасників була д.е.н., проф. Кузіна Р.В., яка виступила в однойменною доповіддю.

04.05.2020 – Презентація магістерських програм зі спеціальності 071 “Облік і оподаткування”

Факультет менеджменту, обліку та інформаційних технологій запрошує абітурієнтів на презентації магістерських програм зі спеціальності 071 “Облік і оподаткування”.

 

У програмі зустрічі:

– Особливості вступної кампанії 2020;

– Презентації магістерських програм;

– відповіді на питання абітурієнтів.

Зустріч відбудеться 4 травня о 14.00 в Zoom.

 

Конференція Zoom

https://us02web.zoom.us/j/86709248276?pwd=bE5UNi9pTlJHSnBWTS9QM0ZFNWhEdz09#success

Идентификатор конференции: 867 0924 8276

Пароль: 746496

30.04.2020 – Цікава інформація!!!

Тижневе навчання від найкращих експертів «Deloitte» в Україні, можливості спробувати себе у ролі аудитора та отримати роботу – реєстрацію на школу-інтенсив із аудиту та фінансів The Big Audit Theory 2020 відкрито!

Що буде на The Big Audit Theory 2020:
– лекції та практичні заняття від працівників «Deloitte» в Україні;
– групові тренінги для розвитку soft-skills;
– бізнес-гра — день роботи аудитора;
– підготовка до міжнародної сертифікації з бухгалтерського обліку IBK та можливість безкоштовно скласти міжнародний тест з бухгалтерського обліку.

📌 А по завершенню навчання – job-offers для найкращих учасників за результатами співбесіди

Це твій шанс, якщо ти студент/ка 3-6 курсу чи випускник/ця та:
— вивчав/ла в університеті економіку, фінанси, бухоблік, аудит, математику тощо;
— володієш англійською на рівні Intermediate та вище;
— розумієш, як звести debit credit так, щоб отримати літачок, як на картинці😉

Щоб стати учасником The Big Audit Theory 2020, необхідно:
1. Зареєструватися: https://forms.gle/UR8QzBEdi1Lxrwwf7
2. Пройти телефонну співбесіду
3. Виконати практичне завдання

Школа відбуватиметься влітку та є безкоштовною.

🚀 Деталі: https://www.facebook.com/events/543103726621777/

29.04.2020 – Презентація магістерських програм зі спеціальності 071 “Облік і оподаткування”.

Факультет менеджменту, обліку та інформаційних технологій запрошує абітурієнтів на презентації магістерських програм зі спеціальності 071 “Облік і оподаткування”.

У програмі зустрічі:
– Особливості вступної кампанії 2020;
– Презентації магістерських програм;
– відповіді на питання абітурієнтів.
Зустріч відбудеться 4 травня о 14.00 в Zoom.

Конференція Zoom
https://us02web.zoom.us/j/86709248276?pwd=bE5UNi9pTlJHSnBWTS9QM0ZFNWhEdz09

Идентификатор конференции: 867 0924 8276
Пароль: 746496

15.04.2020 – Зустріч студентів 1 курсу з Regional Development Manager ACCA – Представництва АССА в Україні.
Сьогоднішній ранок розпочався з цікавої зустрічі студентів 1 курсу ОНЕУ, факультету менеджменту, обліку і інформаційних технологій, спеціальності “Облік і оподаткування” з Regional Development Manager ACCA – Представництва АССА в Україні – пані Вікторією Волотовською! Студенти дізналися про можливості отримання заліків за професійною кваліфікацією АССА, подвійні дипломи в закладах Великобританії і перспективи розвитку професії в сфері обліку, аудиту, фінансів і менеджменту! Дякуємо пані Вікторії за цікавий матеріал і приємну зустріч!!!!! Сподіваємось, співробітництво ОНЕУ з АССА дасть нові можливості кар’єрного зростання нашим студентам!

07.04.2020 – Веб зустріч Дискусійного клубу Аудиторської палати України.
Аудиторською палатою України була проведена веб-зустріч, на якій з доповіддю про типові помилки при складанні фінансової звітності за МСФЗ виступила доцент кафедри бухгалтерського обліку та аудиту, д.е.н. Кузіна Р.В.

25.02.2020 – Семінар від АПУ на тему «Перша фінансова звітність за МСФЗ. Особливості аудиту»
Проведений перший безкоштовний семінар АПУ, на якому прийняла участь доцент кафедри бухгалтерського обліку та аудиту, д.е.н. Кузіна Р.В. з докладом МСБО 36 «Зменшення корисності активів».

12.02.2020 – Круглий стіл з Аудиторською палатою України в ОНЕУ
Щиро дякуємо, шановній Тетяні Олександрівни і Миколі Васильовичу за цікаву дискусію щодо напрямів розвитку аудиту в Україні, яка відбулася на Круглому столі, організованому Аудиторською палатою України і ОНЕУ в м. Одеса!

Цікаві і корисні практичні матеріали щодо контролю якості аудиторських фірм, безперервного навчання аудиторів і їх атестації, сподіваюсь, допоможуть аудиторським компаніям Південного регіону впоратись зі складними викликами і розвивати нашу чудову професію!

30.01.2020-31.01.2020 – Національне агентство із забезпеченні якості вищої освіти

Члени кафедри прийняли участь у новому етапі тренінгів для майбутніх експертів із забезпечення якості вищої освіти

18.12.2019 – Круглий стіл з д.е.н., доцентом Кузіною Р.В. за результатами міжнародного стажування

Перша зустріч з циклу Follw-up за результатами міжнародного стажування 2018-2019 Hubert H.Humphrey Fellow в Penn State університеті (США) на тему «Організація вищої освіти у США. Як встановити контакт зі стейкхолдерами, базуючись на теорії «Sense of belonging» (Почуття приналежності).»
На зустрічі були присутні викладачі кафедри бухгалтерського обліку та інших кафедр. Зустріч була насичена та цікава.

07.12.2019 – День відкритих дверей ФМОІТ.
07 грудня 2019 року вперше відбувся День відкритих дверей ФМОІТ, в якому прийняли участь декан, викладачі випускних кафедр, в тому числі кафедри бухгалтерського обліку та аудиту, та студентський актив. Дякуємо абітурієнтам та їх батькам за проявлену зацікавленість.

04.12.2019 – Фінал кейс-чемпіонату з бухгалтерського обліку та аудиту “KPMG Audit Battle”.
Наші студентки, а саме: Толста Юлія, Новіцька Вікторія, Русєва Світлана, Шерстюк Марія, Кириленко Вікторія, під чітким керівництвом доцента кафедри бухгалтерського обліку та аудиту, к.е.н. Шаровської Тамари Сергіївни взяли участь у фіналі кейс-чемпіонату з аудиту, який було проведено у м. Київ в офісі компанії KPMG.

01.11.2019 – ISAR 36 сесія ООН у Женеві
30.10.2019-01.11.2019 у Палаці націй відбулася 36 сесія UNCTAD-ISAR, на якій розглядалися поточні зміни міжнародних стандартів бухгалтерського обліку та звітності в державних та приватних секторах, проведений семінар по розкриттю фінансової інформації де була присутня доцент кафедри бухгалтерського обліку, д.е.н. Кузіна Р.В.

24.10.2019 – Засідання Науково-методичної комісії зі спеціальності 071 “Облік і оподаткування” у місті Львові
23-24.10.2019 року відбулося чергове засідання Науково-методичної комісії зі спеціальності 071 “Облік і оподаткування” у Львові, на якому була присутня завідуюча кафедрою бухгалтерського обліку та аудиту д.е.н., проф. Лоханова Н.О.. На засіданні опрацьовано проект стандарту вищої освіти з підготовки докторів філософії (phD) за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування».

06.10.2019 – Захист докторської та кандидатської дисертації
Напередодні Дня працівника освіти відбувся захист одразу двох робіт: докторської дисертації доцента, к.е.н. Оксани Валентинівні Артюх і кандидатської дисертації аспіранта Євгенія Володимировича Слуцького під керівництвом професора кафедри бухгалтерського обліку та аудиту, д.е.н. Лоханової Н.О.

21.09.2019 – ІІ Міжнародний воркшоп аспірантів країн Центральної Південно-Східної Європи «Економіка, менеджмент та фінанси»

Викладачі кафедри бухгалтерського обліку та аудиту Бойко О.С., Волчек Р.М та Яцунська О.С. відвідали Львівський університет ім. І. Франка та прийняли участь і міжнародному воркшопі аспірантів країн Центральної Південно-Східної Європи на тему: «Економіка, менеджмент та фінанси».

04.09.2019 – Міждисциплінарний тренінг та його гості
4 вересня 2019 року на обліково-економічному факультеті ОНЕУ для студентів другого року навчання магістерського рівня вищої освіти за спеціальності 071 «Облік і оподаткування» розпочато міждисциплінарний тренінг на базі НТП «Облікова ресторація» з використанням програмного забезпечення «iiko».

За доброю традицією факультету на відкриття заходу було запрошено представників ресторанного бізнесу – Марію Красоту (засновника мережі ресторанів «Cukor_Group», м. Львів), Ігора Красоту (операційного директора мережі ресторанів «Cukor_Group», м. Львів), Воронецьку Олену Михайлівну (випускницю ОЕФ, головного бухгалтера «100% бар»), якими було відзначено практичну цінність тренінгу для сучасних фахівців з обліку та оподаткування у сфері ресторанного бізнесу.

02.09.2019 – Вітаємо перший курс!
Кафедра бухгалтерського обліку та аудиту Одеського національного економічного університету вітає першокурсників із Днем знань! Бажаємо успіхів та натхнення в навчанні.

📌Міжнародна акредитація СІМА навчальних програм провідних ВУЗів УКРАЇНИ

Переглянуто та приведено у відповідність до вимог СІМА програми підготовки бакалаврів та магістрів спеціальності «Облік і оподкування» :

 • Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана
 • Київський національний університет імені Т. Г. Шевченка
 • Житомирський державний технологічний університет
 • Харківський національний економічний університет ім. С. Кузнеця
 • Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаева
 • Університет державної фіскальної служби України
 • Одеський національний економічний університет
 • Тернопільський національний економічний університет
 • Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу

магістрів спеціальності «фінанси, банківська справа, страхування»

Академія праці, соціальних відносин і туризму СІМА акредитувала вищевказані програми підготовки бакалаврів та магістрів.

Затверджено спеціальну цінову пропозицію для випускників зазначених спеціальностей.
Обовязкові умови для виконання кандидатами на Диплом СІМА:

 • Реєстрація з СІМА
 • Успішна здача кейс-стаді СІМА (центри екзаменування є у 7 найбільших містах України)

📌Вітаємо наших бакалаврів та їх наукових керівників з блискучим захистом 10 червня 2019 року👏

Сьогодні, 10.06.2019 р. закінчився захист кваліфікаційних робіт бакалаврів на ОЕФ зі спеціальності “Облік та аудит”. Вітаємо студентів 4 курсу, а також викладачів кафедри бухгалтерського обліку і аудиту, кафедри економічного аналізу, кафедри обліку та оподаткування в галузях економіки і Обліково-економічний факультет з цією важливою подією!

📌Вітаємо студента 1 курсу магістерського рівня вищої освіти зі спеціальності 071 “Облік і оподаткування” ОНЕУ з ІІІ місцем у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з  дисципліни “Управлінський облік”📑

Вітаємо студента 1 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 071 “Облік і оподаткування” ОНЕУ НІКОЛОВА ОЛЕКСАНДРА ПАВЛОВИЧА з почесним ІІІ місцем у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни “Управлінський облік”, яка відбулася 15-17 травня 2019 р. в Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут”, м. Харків

📌18 травня 2019 року на базі СОТ «Економіст» кафедрою фізичного виховання та БЖД було проведено першість ОНЕУ з легкої атлетики та кульової стрільби💪

Спортивне студентське життя!!!

18 травня 2019 року на базі СОТ «Економіст» кафедрою фізичного виховання та БЖД було проведено першість ОНЕУ з легкої атлетики та кульової стрільби.

Вітаємо студентів ОЕФ, які посіли призові місця:

Самострол О.О., студента 51 групи ОЕФ – І місце з кульової стрільби;
Тропанця Д.І, студента 11 групи ОЕФ – ІІІ місце з штовхання ядра;
Шевченко К.В., студентку 12 групи ОЕФ – І місце з бігу на 60 м;
Хамутинську О.В., студентку 31 групи ОЕФ – І місце зі стрибків у довжину та ІІ місце з бігу на 60 м.

За загальними підсумками ОЕФ посів почесне І місце в програмі 69 Спартакіади ОНЕУ.

Висловлюємо щирі слова подяки від імені студентського самоврядування та деканату переможцям спортивного заходу та всім студентам, що підтримали команду обліково-економічного факультету ОНЕУ.

📌16 травня 2019 року студенти ОЕФ відсвяткували День вишиванки🎉

День вишиванки – чудове, самобутнє свято української культури. Вишиванка завжди була і залишається українською святинею. Вишиванка символізує в собі високу мудрість, духовне багатство та зв’язок поколінь.
Зі святом Вас, друзі!

📌6 травня 2019 року на Обліково-економічному факультеті пройшли вибори Голови студентської ради факультету👥

6 травня на Обліково-економічному факультеті пройшли вибори Голови студентської ради факультету. У результаті виборів перемогу здобула діюча Голова самоврядування – Паун Інна.

Вітаємо з перемогою, бажаємо подальших успіхів у діяльності та міцної і відповідальної команди в наступному навчальному році!

📌Вітаємо команду обліково-економічного факультету ОНЕУ “Youth business association” з успішним проходженням бізнес-гри “Корпорація ідей 6” у квітні 2019 року🎊

Вітаємо команду обліково-економічного факультету ОНЕУ “Youth business association” з успішним проходженням бізнес-гри “Корпорація ідей 6”. Дякуємо Департаменту у справах сімї, молоді та спорту Харківської міської ради та Харківскому інституту фінансів КНТЕУ за організацію заходу!

📌9 листопада 2018 року студенти обліково-економічного факультету до Дня української писемності та мови презентували школярам виставу✨

9 листопада 2018 року студенти обліково-економічного факультету Одеського національного економічного університету до Дня української писемності та мови презентували школярам Одеського ліцею «Європейський» виставу за мотивами твору І. Нечуй-Левицького «Кайдашева сім’я».

📌13 вересня 2018 року закінчив роботу міждисциплінарний тренінг на базі НТП «Облікова ресторація»💻

13 вересня 2018 року закінчив роботу міждисциплінарний тренінг на базі НТП «Облікова ресторація».
За результатами тренінгу власником ресторану «Папа Гиви» Чернявською Яною було відзначено практичну цінність та високий рівень здобутих студентами фахових компетентностей щодо організації управлінського обліку та аналізу у сфері ресторанного бізнесу.
Також ресторатором було запропоновано можливість подальшого працевлаштування та проходження виробничої й переддипломної практики майбутніх випускників у ресторані «Папа Гиви». За активну участь у тренінгу студенти були нагородженні 20% дисконтними картами до закладу ресторанного господарства.

Дякуємо керівництву університету та факультету за можливість реалізації тренінгових технологій в освітньому процесі!

📌26 квітня 2018 року студенти Обліково-економічного факультету ОНЕУ відвідали Одеське управління офісу великих платників податків Державної фіскальної служби

26 квітня 2018 року студенти Обліково-економічного факультету ОНЕУ відвідали Одеське управління офісу великих платників податків Державної фіскальної служби, де спільно з кафедрою обліку та оподаткування в галузях економіки було проведено круглий стіл на тему «Професійна компетентність бухгалтерів: реалії, виклики та застереження».

У роботі круглого столу прийняли участь співробітники ДФС, студенти Обліково-економічний факультет, декан ОЕФ Москалюк Г.О. та завідуюча кафедрою обліку та оподаткування ОНЕУ Кузіна Р.В.

У ході зустрічі висвітлено найактуальніші питання, які виникають під час застосування Податкового кодексу України, розкрито інформацію відносно сучасних компетенцій представників економічних служб, а також проінформовано студентів о можливостях працевлаштування. Дякуємо організаторам та учасникам заходу!!!!

Контактна особа:

к.е.н., доцент кафедри бухгалтерського обліку та аудиту

заступник декана ФМОІТ

Черкашина Тетяна  Володимирівна

098-674-02-82 (VIBER/TELEGRAM)

Ähnliches Foto