Магістратура

📌Вступні випробування

 

Презентація для вступників до магістратури

Заявка-анкета для реєстрації на ЄВІ

Реєстрація електронних кабінетів та подання електронних заяв для вступу до магістратури з сертифікатом ЄВІ/ЄФВВ / Покрокова відео-інструкція

Перелік спеціальностей для здобуття освітнього ступеня  МАГІСТРА у 2022 році

 Адреса: 65082, м. Одеса, вул. Преображенська, 8                             

 Інтернет-сайт: http://oneu.edu.ua     e-mail:  abiturient@oneu    телефон (048) 723-80-73 – приймальна комісія. 

 

Центр заочної та вечірньої форм тел. (048)722-62-71,  (048)722-62-73       

📌Вступні випробування

 

Презентація для вступників до магістратури

Заявка-анкета для реєстрації на ЄВІ

Оголошення про реєстрацію на спеціалізовану сесію ЄВІ з іноземної мови 

Загальна інформація

ЄВІ – форма вступного випробування з іноземної (англійської, або німецької, або французької, або іспанської) мови для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти бакалавра, магістра (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста), яка передбачає використання організаційно-технологічних процесів здійснення ЗНО.

Усі охочі брати участь у конкурсному відборі на навчання для здобуття ступеня магістр на базі здобутого ступеня бакалавра, магістра (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста) за всіма спеціальностями ОНЕУ у 2021 році проходять вступний іспит із іноземної мови у формі ЄВІ (складений у рік вступу).

Реєстрація на ЄВІ

Реєстрація вступників для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови розпочинається з 9:00 11 травня 2021 р.  та закінчується 03 червня 2021р. о 18:00.

Ви можете зареєструватись на ЄВІ в будь-якому закладі вищої освіти.

Приймальна комісія ОНЕУ здійснює реєстрацію за умови особистої присутності особи, яка бажає брати участь у конкурсному відборі на навчання для здобуття ступеня магістра  (особиста реєстрація) та/або дистанційно (дистанційна реєстрація).

Для дистанційної реєстрації на ЄВІ на електронну пошту Приймальної комісії abiturient@oneu.edu.ua вступник надсилає сканований пакет документів:

  • заповнену заяву-анкету з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка (Додаток 1);
  • документ, що посвідчує особу;
  • облікову картку платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються отримувати реєстраційний номер облікової картки платника податків);
  • довідку, видану за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (для осіб, які завершують навчання в поточному році, персональні дані яких не вносяться до Єдиної державної бази з питань освіти);
  • документ про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулих роках);
  • фотокартка для документів (кольорова або чорно-біла) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника;
  • медичний висновок за формою первинної облікової документації 086-3/О (у разі потреби створення особливих умов для складання ЄВІ/ЄВФФ)

 

УВАГА!

У темі листа необхідно зазначити прізвище, ім’я, по-батькові.

У тексті  листа вступник обов’язково зазначає прізвище, ім’я, по-батькові (повністю), та номер  картки платника податків (за наявності).

До листа приєднувати архівований файл, що містить папку з документами

азвою папки є «Прізвище ім’я по-батькові код»

априклад, Ткаченко Оксана Іванівна 2220122409).

Перш ніж надіслати лист, обов’язково перевірте правильність даних, які зазначили у заяві-анкеті.

Представник приймальної комісії перевірить наявність необхідних для реєстрації документів та правильність їх оформлення.

У разі успішної реєстрації вам буде надіслано скановану копію екзаменаційного листка на електронну адресу, зазначену в заяві-анкеті. Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься у приймальній комісії. Якщо в екзаменаційному листку ви виявите помилки, зверніться до приймальної комісії.

Оформлений екзаменаційний листок можна отримати особисто, звернувшись до приймальної комісії, або засобами поштового зв’язку (за рахунок отримувача), якщо про таку необхідність зазначено у заяві-анкеті.

Інформацію про місце та час проведення вступних випробувань буде зазначено в запрошенні-перепустці, розміщеній на Вашій інформаційній сторінці «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ» не пізніше ніж за два тижні до проведення вступних випробувань.

Запрошення-перепустку кожен абітурієнт роздруковує самостійно зі свого електронного кабінету на сайті УЦОЯО: https://zno.testportal.com.ua/magister/login

Вхід до сторінки здійснюється за номером екзаменаційного листка та пін-кодом, зазначеним у ньому.

Докладніше про процедуру реєстрації можна дізнатись за посиланням: https://testportal.gov.ua/protsedura-reyestratsiyi-yevi-yefvv/

Правилами прийому до ОНЕУ передбачені випадки, коли вступники до магістратури можуть здавати вступний іспит з іноземної мови замість ЄВІ:

Складання ЄВІ

ЄВІ буде проведений 30 червня о 10:00 у пунктах тестування, визначених Українським центром оцінювання якості освіти. Допуск вступників до пункту тестування триватиме з 09:15 до 09:50. Вступники, які запізнилися, НЕ ДОПУСКАЮТЬСЯ до пункту тестування.

Для входу до пункту тестування потрібно пред’явити:

  • екзаменаційний листок (оригінал);
  • документ, що посвідчує особу (серія/за наявності/ та номер якого вказані в екзаменаційному листку);
  • запрошення перепустку.

У разі відсутності одного з цих документів вступник НЕ ДОПУСКАЄТЬСЯ до пункту тестування!

 

УВАГА!

Оригінал екзаменаційного листка з проставленою печаткою про складання ЄВІ є необхідним документом для вступу — зберігайте його!

 

Бажаємо успіхів!

Приймальна комісія ОНЕУ

 

Адреса: м. Одеса, вул. Пребраженська, 8, к.109 (реєстрація на ЄВІ, к.106).

Телефон: +38048-723-80-73

e-mail: abiturient@oneu.edu.ua

Ähnliches Foto

Ähnliches Foto