Startup University

Гордість ОНЕУ – Startup University, соціальна платформа для розвитку бізнес-ідей молоді, що покликана надати допомогу у розробці та реалізації стартап-проектів у різних сферах.

Startup University здійснює свою діяльність за допомогою:

  • проведення двомісячних тренінг-курсів створення стартап-проектів;
  • організації мастер-класів за участю експертів-практиків;
  • проведення стартап-баттлів за участю експертів та інвесторів;
  • акселерація стартап-випускників;
  • популяризація підприємництва серед молоді.

Тренери та спікери Startup University – активні та ініціативні люди, які не лише є професіоналами у своїй діяльності, але й мають практичний досвід у реалізації проектів, креативний погляд на вирішення проблем та бажання допомогати молодим підприємцям. Майже всі вони є випускниками Одеського національного економічного університету різних років.

За осінній семестр (жовтень-листопад) 2019 року в Стартап Університеті сформовано 9 груп для підготовки стартап-проектів загальною чисельністю 185 осіб. У кожній групі проведено цикл тренінгів (тривалість – 46 годин) по мотивації до підприємництва, командоутворення та розподілу ролей в стартапі, пошуку і відбору бізнес-ідей, по розробці бізнес-моделі стартапу, по маркетингу, планування етапів і термінів реалізації стартапу, планування інвестицій і кешфло, підготовці презентацій і виступу на пітчингу. Тренінги проведені 7 фахівцями-практиками, кожній групі був закріплений ментор. Проведено 7 майстер-класів за участю бізнесменів та фахівців в окремих складових просування стартапів. Майстер-класи відвідало 411 осіб. Результатом семестру стала розробка 37 стартап-проектів, які були представлені 10 експертам (бізнесменам, інвесторам, фахівцям) в ході дводенного стартап-баттла (19-20 листопада), який відвідало 136 осіб. В результаті пітчинг експертами були відзначені 17 проектів, які отримали цінні призи від спонсорів (АКБ “Восток”, GoProkat, GrigoGym, Wave, Hilel, Uplata), а також пропозиції про партнерство і інвестиціях. Проморолики стартапів розміщені на каналі СУ в Ютюб і зібрали понад 50000 показів, 14000 переглядів, кілька тисяч лайків.

📌Осінь 2019 у Startup University