Спеціалізовані вчені ради PhD

Спеціалізована вчена рада ДФ 41.055.007 Одеського національного економічного університету з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Степанкевич Наталії Сергіївни на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань “Управління та адміністрування” за спеціальністю “Фінанси, банківська справа та страхування”.

Спеціалізована вчена рада ДФ 41.055.001 Одеського національного економічного університету з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Буздиган Марії Олександрівни на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань “Управління та адміністрування” за спеціальністю “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”.

Спеціалізована вчена рада ДФ 41.055.002 Одеського національного економічного університету з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Піддубної Вікторії Григорівни на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань “Управління та адміністрування” за спеціальністю “Фінанси, банківська справа та страхування”.

Спеціалізована вчена рада ДФ 41.055.003 Одеського національного економічного університету з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Сніткіної Ірини Анатоліївни на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань “Управління та адміністрування” за спеціальністю “Облік та оподаткування”.

Спеціалізована вчена рада ДФ 41.055.004 Одеського національного економічного університету з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Буднік Ірини Володимирівни на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань “Управління та адміністрування” за спеціальністю “Облік та оподаткування”.

Спеціалізована вчена рада ДФ 41.055.005 Одеського національного економічного університету з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Сокуренка Ігоря Анатолійовича на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань “Управління та адміністрування” за спеціальністю “Менеджмент”.