Студентське самоврядування

Студентським життям на кожному з чотирьох факультетах ОНЕУ керують власні студентські організації, які формують студентське самоврядування факультету. Студентське самоврядування – це право і можливість студентів вирішувати питання навчання і побуту, захисту прав та інтересів студентів, а також брати участь в управлінні вищим навчальним закладом.

На факультетах діє система студентського самоврядування на чолі із головою студентського самоврядування (студентським деканом) та головою профспілки студентів факультету.

Студентський декан обирається шляхом таємного голосування студентів. Студентський декан координує роботу всіх сфер діяльності студентського управління.

Дізнатися про особливості студентського самоврядування можна на сторінках факультетів ОНЕУ:

На факультетах активно функціонують 6 секторів, кожен з яких відповідає за певний напрямком студентського життя факультету:

  • учбовий сектор;
  • науковий сектор;
  • організаційний сектор;
  • спортивний сектор;
  • культурно-масовий сектор;
  • PR-сектор.

Учбовий сектор займається виконанням поточних завдань, пов’язаних з контролем та впливом на успішність навчання студентів в університеті. Він слідкує за веденням журналів відвідування, інформує студентів щодо змін у графіку навчання, слідкує за успіхами студентських груп, веде облік академічних заборгованостей та нагадує студентам про своєчасне виконання своїх обов’язків, веде пояснювальну роботу на старостатах про навчальну систему факультету та складання рейтингу успішності, проводить систематичну перевірку успішності на факультеті.

Науковий сектор має на меті організацію і проведення таких заходів наукового характеру як: олімпіади, тренінги, брейн-ринги, вікторини тощо. Багато студентів університету приймають участь у конференціях не лише нашого, але й інших університетів країни, а також за кордоном. Крім цього, сектор займається виявленням талановитих студентів, сприянням розвитку їх науково-дослідної діяльності, формуванням навичок науково-дослідної роботи, розвитком творчих та пізнавальних здібностей. Наукові сектори займається формуванням команд для участі в чемпіонаті «Що? Де? Коли?».

Організаційний сектор займається розважальною діяльністю студентів ОНЕУ.

Даний сектор проводить різноманітні майстер-класи, поїздки, ігри та багато іншого, а також надає підтримку факультету на університетських конкурсах. Організаційний сектор – це сектор, де кожен може здійснити свої ідеї, реалізувати їх і розкрити в собі творчу особистість. Організаційний сектор проводить різноманітні тематичні заходи, присвячені Дню студента, Нового Року, Дня закоханих, Хелловіну та ін., організовує походи в театри, кінотеатри та виставки; проводить різні розвиваючі ігри («Мафія», «Аліас», тощо), планує поїздки в інші міста та регіони України та світу.

Спортивний сектор відповідає за здійснення комплексу взаємопов’язаних заходів, щодо організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи зі студентами.

Спортивний сектор організує фізкультурно-оздоровчу та спортивну роботу зі студентами факультету. Він забезпечує організацію роботи гуртків та секцій спортивного напряму. Основними завданнями сектору є привернення уваги студентів до спорту, участі у спортивних змаганнях з різних видів спорту, розширення і зміцнення міжвузівського співробітництва, вдосконалення спортивно-масової та оздоровчої роботи зі студентами та пропаганда здорового способу життя.

 

Культурно-масовий сектор є об’єднанням творчих і креативних, сміливих і відкритих в одне ціле.

Це студентська організація, яка контролює проведення розважальних заходи університету. Кожної осені та весни проходять три феєричні заходи: Студентська Осінь, Міс ОНЕУ та Студентська Весна, протягом яких факультети змагаються між собою та демонструють свої найкращі номери у вокалі, танці та гуморі. Завдання культурно-масового сектору полягають у організації дозвілля студентів факультетів, участі в заходах університетського рівня та у загально-факультетських заходах: День першокурсника, День студента, Новий рік, День Закоханих, 8 Березня і багато інших.

 

PR-сектор – це результат плідної та насиченої співпраця творчих та креативних студентів факультетів. Цей сектор намагаємося зробити студентське життя барвистим та насиченим.

Public Relations (зв’язок з громадськістю) – це організаційна ланка між потоками нової інформації та студентами.

Сектор займається веденям сторінок факультетів в соцмережах Facebook та Instagram, анонсуванням подій, розробкою афіш та оголошень, плакатів для підтримки представників факультету на Студосені, Студвесні, Міс ОНЕУ та інших культмасових заходах, оформленням стенду поздоровлень, написанням статей в університетську газету “Економіст”, створенням фотозвітів з культмасових заходів та вечірок ОНЕУ.

Ähnliches Foto

Ähnliches Foto