Студентське самоврядування

Бєляк Ілля Олександрович Голова студентського самоврядування ОНЕУ (студентський ректор)

Студентське самоврядування в Одеському національному економічному університеті та його структурних підрозділах є невід‘ємною частиною громадського самоврядування ОНЕУ. Студентське самоврядування – це право і можливість студентів вирішувати питання навчання і побуту, захисту прав та інтересів студентів, а також брати участь в управлінні університетом.

Студентське самоврядування складається зі студентської ради ОНЕУ, студентських рад факультетів та гуртожитків.

Головою студентського самоврядування ОНЕУ є голова студентської ради ОНЕУ (студректор), який обирається шляхом прямого таємного голосування, у якому приймають участь всі студенти університету. Студентський ректор координує роботу органів студентського самоврядування всіх рівнів.

Студентською радою факультету керує голова студентської ради факультету (студдекан), який обирається з числа студентів відповідного факультету шляхом прямого таємного голосування, у якому приймають участь всі студенти цього факультету.

Дізнатися про особливості студентського самоврядування можна на сторінках факультетів ОНЕУ:

Студентською радою гуртожитку керує голова студентської ради гуртожитку (староста гуртожитку), який обирається з числа студентів ОНЕУ, які проживають у відповідному гуртожитку, шляхом прямого таємного голосування, у якому приймають участь всі студенти, які проживають у цьому гуртожитку. До складу студентської ради гуртожитку входять старости поверхів (блоків) та голови секторів.

 

До складу студентської ради ОНЕУ входять:

– голова (студректор);

– заступники голови (студпроректори);

– секретар;

– голови студентських рад факультетів (студдекани);

– голови студентських рад гуртожитків (старости гуртожитків);

– голови секторів, що утворені у складі студентської ради ОНЕУ.

 

У складі студентської ради ОНЕУ активно функціонують 9 секторів, кожен з яких відповідає за певний напрямок студентського життя:

 • сектор зкомунікації зі студентами;
 • навчально-науковий сектор;
 • сектор аналізу та моніторингу;
 • культурно-масовий сектор;
 • організаційний сектор;
 • спортивний сектор;
 • PR-сектор;
 • сектор з питань гуртожитків;
 • сектор з комунікації з підприємцями.

 

Сектор з комунікації зі студентами займається вирішенням питань, що виникають у студентів під час навчального процесу. Головне завдання цього сектору – швидке реагування на будь-які проблеми, що виникають у студентів, та своєчасне інформування про це студентського ректора та студентського самоврядування для їх оперативного вирішення.

 

Навчально-науковий сектор займається виконанням поточних завдань, пов’язаних з контролем та впливом на успішність навчання студентів в університеті. Координує роботу учбових секторів на факультетах для проведення пояснювальної роботи на старостатах про навчальну систему та складання рейтингу успішності та ін. Проводить заходи наукового характеру як: олімпіади, тренінги, брейн-ринги, вікторини тощо. Багато студентів університету приймають участь у конференціях не лише нашого, але й інших університетів країни, а також за кордоном. Крім цього, сектор займається виявленням талановитих студентів, сприянням розвитку їх науково-дослідної діяльності, формуванням навичок науково-дослідної роботи, розвитком творчих та пізнавальних здібностей. Наукові сектори займається формуванням команд для участі в чемпіонаті з гри «Що? Де? Коли?».

 

Сектор аналізу та моніторингу проводить систематичні опитування студентів, контролює та аналізує зміни, що відбуваються під час навчального на поза навчального часу студентів. Разом із навчально-науковим сектором здійснює заходи та проводить опитування у кінці кожного навчального семестру щодо рівня задоволеності проведенням викладачами навчальних занять. Моніторить настрої студентів стосовно тих чи інших питань, проводить відповідні опитування, надає результати голові студентського самоврядування та студентській раді ОНЕУ для подальшого прийняття рішень на основі цих результатів.

 

Культурно-масовий сектор є об’єднанням творчих і креативних, сміливих і відкритих в одне ціле. Сектор контролює проведення розважальних заходи університету. Кожної осені та весни проходять три феєричні заходи: Студентська Осінь, Міс ОНЕУ та Студентська Весна, протягом яких факультети змагаються між собою та демонструють свої найкращі номери у вокалі, танці та гуморі. Завдання культурно-масового сектору полягають в організації дозвілля студентів, участі в заходах університетського рівня та у загально-факультетських заходах: День першокурсника, День студента, Новий рік, День Закоханих, 8 Березня і багато інших.

 

Організаційний сектор займається розважальною діяльністю студентів ОНЕУ. Даний сектор проводить різноманітні майстер-класи, поїздки, ігри та багато іншого, а також надає підтримку факультету на університетських конкурсах. Організаційний сектор – це сектор, де кожен може здійснити свої ідеї, реалізувати їх і розкрити в собі творчу особистість. Організаційний сектор проводить різноманітні тематичні заходи, присвячені Дню студента, Нового Року, Дня закоханих, Хелловіну та ін., організовує походи в театри, кінотеатри та виставки; проводить різні розвиваючі ігри («Мафія», «Аліас», тощо), планує поїздки в інші міста та регіони України та світу.

 

Спортивний сектор відповідає за здійснення комплексу взаємопов’язаних заходів, щодо організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи зі студентами. Спортивний сектор організує фізкультурно-оздоровчу та спортивну роботу зі студентами факультету. Він забезпечує організацію роботи гуртків та секцій спортивного напряму. Основними завданнями сектору є привернення уваги студентів до спорту, участі у спортивних змаганнях з різних видів спорту, розширення і зміцнення міжвузівського співробітництва, вдосконалення спортивно-масової та оздоровчої роботи зі студентами та пропаганда здорового способу життя.

PR-сектор – це результат плідної та насиченої співпраці творчих та креативних студентів. Цей сектор намагається зробити студентське життя барвистим та насиченим. Public Relations (зв’язок з громадськістю) – це організаційна ланка між потоками нової інформації та студентами. Сектор займається веденям сторінок ОНЕУ в соцмережах Facebook та Instagram, анонсуванням подій, розробкою афіш та оголошень, плакатів для підтримки представників факультету на Студосені, Студвесні, Міс ОНЕУ та інших культмасових заходах, оформленням стенду поздоровлень, написанням статей в університетську газету “Економіст”, створенням фотозвітів з культмасових заходів та вечірок ОНЕУ.

 

Сектор з питань гуртожитків займається вирішенням питань життя і побуту студентів у гуртожитках. Реагує на проблеми, що виникають у них. Спільно із іншими секторами організовує заходи, інформує студентського ректора та студентську раду ОНЕУ про невідкладні заходи для поліпшення умов проживання у гуртожитках ОНЕУ.

 

Сектор з комунікації з підприємцями співпрацює із закладами харчування (кафе, ресторани, кав‘ярні), розважальними закладами та іншими організаціями для отримання знижок у них для студентів нашого університету. Спільно із PR-сектором інформує про такі знижки студентів шляхом публікації інформації у соцмережах. Знаходить партнерів для проведення заходів студентським самоврядуванням ОНЕУ.

 1. БЄЛЯК Ілля Олександрович – голова студентського самоврядування ОНЕУ – голова студентської ради ОНЕУ.

 

 1. ВАСИЛЕНКО Анастасія Олексіївна – перший заступник голови студентської ради ОНЕУ.

 

 1. ТАНЦЮРА Микола Дмитрович – заступник голови студентської ради ОНЕУ з міжвузівських відносин та діловому партнерству.

 

 1. ВИСКРЕБЕЦЬ Валерія Олександрівна – секретар студентської ради ОНЕУ.

 

 1. БАБЕНКО Артем Миколайович – голова студентської ради факультету фінансів і банківської справи ОНЕУ.

 

 1. БЕВЗА Валентин Ігорович – голова студентської ради факультету менеджменту, обліку та інформаційних технологій.

 

 1. СЕВАСТЬЯНОВ Вячеслав Дмитрович – голова студентської ради факультету економіки і управління підприємництвом ОНЕУ

 

 1. СТОЯНОВ Владислав Юрійович – голова студентської ради факультету міжнародної економіки ОНЕУ

 

 1. РЕВЕНКО Владислав Анатолійович – голова студентської ради гуртожитку №1 ОНЕУ

 

 1. ТРОПАНЕЦЬ Денис Ігорович – голова студентської ради гуртожитку №2 ОНЕУ

 

 1. ФРАНЧУК Тетяна Володимирівна – тимчасово виконуюча обов’язки голови студентської ради гуртожитку №3 ОНЕУ

 

 1. ВЕЛИКИХ Катерина Андріївна – радник голови студентського самоврядування ОНЕУ – голова сектору з комунікації зі студентами студентської ради ОНЕУ

 

 1. БОГАЧОВА Тетяна Олексіївна – голова сектору з питань гуртожитків студентської ради ОНЕУ

 

 1. ЄГОРОВА Анастасія Сергіївна – голова навчально-наукового сектору студентської ради ОНЕУ

 

 1. КЛІЩЕВСЬКА Дар‘я Сергіївна – голова PR-сектору студентської ради ОНЕУ

 

 1. КОТЕЦЬ Каріна Геннадіївна – голова спортивного сектору студентської ради ОНЕУ

 

 1. ЛІТВІНОВА Дар‘я Олександрівна – голова культурно-масового сектору студентської ради ОНЕУ

 

 1. ЛОЗОВСЬКИЙ Данило Денисович – голова сектору з комунікації з підприємцями студентської ради ОНЕУ

 

 1. ПЕРОВА Дженніфер-Ірен Олександрівна – голова сектору аналізу та моніторингу студентської ради ОНЕУ.

 

 1. САКАЛИ Олександра Петрівна – голова організаційного сектору студентської ради ОНЕУ

 

Ähnliches Foto

Ähnliches Foto