Програми подвійних дипломів

ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЗАПРОШУЄ ВАС ДО НАВЧАННЯ ЗА ПРОГРАМАМИ ЗАХІДНИХ УНІВЕРСИТЕТІВ З ОТРИМАННЯМ ЄВРОПЕЙСЬКИХ ДИПЛОМІВ !

Подвійні дипломи – це спільні програми українських та зарубіжних ВНЗ, які дають можливість українським студентам навчатися в Європі та отримати дипломи європейських університетів.

Сьогоднішній ринок праці в Україні потребує не лише диплома з гарними оцінками навіть самого престижного українського ВНЗ. Він вимагає від кандидата на працевлаштування широкого світогляду, гарних практичних навичок, знання іноземних мов. Все це і набагато більше забезпечує своїм учасникам програма «Подвійного диплома».

Студенти університету мають унікальну можливість отримати поряд із дипломом ОНЕУ диплом європейського внз-партнера, що цілком визнається у всіх країнах ЄС.

Навчання за програмою подвійного диплому передбачає, що студент одночасно навчається у двох університетах:
  • в ОНЕУ студент навчається згідно обраної спеціальності, у внз – партнері – згідно спеціальності, яка запропонована спільною програмою;
  • частина кредитів, яку студент отримує в ОНЕУ зараховується внз-партнером;
  • навчання відбувається очно ;
  • освітній процес ведеться англійською, німецькою та французькою мовою
Після успішного завершення програми студент має можливість отримання одразу двох дипломів:
  • диплом бакалавра або магістра ОНЕУ згідно обраної спеціальності;
  • диплому бакалавра або магістра іноземного університету згідно спеціальності, яка запропонована спільною програмою.

Отримані дипломі створюють для випускників ОНЕУ значні конкурентні переваги на ринку праці не тільки в Україні, а й в країнах Європейського Союзу.

Детальніше з діючими програмами можна ознайомитися за наступними посиланнями:

 

НІМЕЧЧИНА ( Університет прикладних наук м.Миттвайда ) – БАКАЛАВРАТ
На весняний семестр – документи приймаються до 15 жовтня щороку.

 

НІМЕЧЧИНА ( Університет прикладних наук м.Миттвайда ) – МАГІСТРАТУРА
На весняний семестр – документи приймаються до 15 жовтня щороку.

 

Презентація
На осінній семестр – документи приймаються до 01 травня щороку.

 

ХОРВАТІЯ ( Школа економіки та менеджменту м. Загреб ) – БАКАЛАВРАТ
На осінній семестр – документи приймаються з 29 квітня до 13 травня щороку.
На весняний семестр – документи приймаються з 07 жовтня до 21 жовтня щороку.

(програма тимчасово не активна)

ФРАНЦІЯ ( Університет м.Анже ) – МАГІСТРАТУРА
На осінній семестр – документи приймаються до 04 квітня щороку.

(програма тимчасово не активна)

ФРАНЦІЯ ( Національний університет науки, технології та менеджменту Франції CNAM) – МВА

(програма тимчасово не активна)

Документи на навчання в рамках програм подвійних дипломів приймаються тільки за наявності підписаної деканом заяви, анкети та інших документів згідно презентації відповідного навчального закладу.

 

Інформація про участь студентів (бакалаврів) ОНЕУ в програмі «Подвійні дипломи» університету м. Міттвайда

Інформація про участь студентів (бакалаврів) ОНЕУ в програмі «Подвійні дипломи» університету м. Магдебург

Інформація про участь студентів (магістрів) ОНЕУ в програмі «Подвійні дипломи» університету м. Анже (Франція)

Інформація про участь студентів (магістрів) ОНЕУ в програмі «Подвійні дипломи» університету м. Міттвайда

Інформація про участь студентів (магістрів) ОНЕУ в програмі «Подвійні дипломи» університету м. Магдебург

Преображенська, 8
каб. 125

+38 (0482) 32-79-16
+38 (0482) 35-81-60
litvinov.o@oneu.edu.ua

ird@oneu.edu.ua

У термін з 29.05. по 02.06.2017р. в університеті з візитом для читання лекцій студентам факультету економіки та управління підприємництвом знаходився викладач Вищої школи бізнесу в м. Катовіце (Польща) доктор Томаш Каспровіч.

31 травня Одеський національный економічний університет, за планами міжнародного наукового обміну, відвідав з візитом всесвітньо відомий вчений, лауреат Нобелівської премії Вернон Сміт.

У першій декаді травня відбувся візит делегації ОНЕУ у складі ректора проф. М.І.Звєрякова та проректора з НПВРтаМЗ доц. Г.І.Шубартовського до університету Міттвайди (Німеччина) з нагоди 150-річчя з дня його заснування.

24 жовтня в Малій актовій залі ОНЕУ відбулося урочисте вручення ректором М.І. Звєряковим сертифікатів студентам, що успішно прослухали черговий курс лекцій «Економіка Європейського союзу та майбутнє відносин ЄС-Україна» проф. А.Фернандеса (Португалія).

В Одеському національному економічному університеті 9 вересня в Малій актовій залі відбулося урочисте відкриття циклу лекцій та семінарів професора Альваро Фернандеса (Португалія) «Економіка Європейського союзу та майбутнє відносин ЄС-Україна».

На базі Одеського національного економічного університету з 17 по 26 вересня проходила спільна українсько-німецька Літня школа «International Investments». Робочою мовою була англійська

5 вересня о 13.45 в МАЗі відбулася лекція професора Токійського університету Кімітака Матцузато на тему: «Наукове дослідження кризи в Україні».

20 липня 2016 ректор університету М.І. Звєряков вручив сертифікати групі студентів ОНЕУ, які протягом чотирьох років навчалися повністю англійською мовою.

Представники Одеського національного економічного університету взяли активну участь у роботі 16-ій сесії EU Study Days, що проходила в Одесі з 18 по 22 травня 2016 року.

28 квітня ректор університету М.І. Звєряков вручив сертифікати студентам ОНЕУ, ОНУ ім. І.І.Мечникова та ОНПУ, які відвідали курс лекцій «Економіка Європейського Союзу та відносини ЄС – Україна 2015/2016». Цей курс проводив професор Альваро Фернандес з Португалії за підтримки модуля Jean Monnet програми Erasmus+.

22 квітня 2016 року в МАЗі головного корпусу ОНЕУ виступив з лекцією сінгапурський експерт Gary Lit – Director and Consultant of GL Training and Consultancy.

17 березня 2016 року відбулася зустріч студентів ОНЕУ з представниками Відділу міжнародних зв’язків та агенції СОНАТА.

18 березня 2016 відбувся візит до ОНЕУ Радника, керівника відділу преси та інформації Представництва Європейського Союзу в Україні Юргіса Вілчінскаса.

18.02.2016 відбувся візит французької делегації до ОНЕУ

8 грудня 2015 року відбувся візит в ОНЕУ делегації Китайського університету фінансів та економіки м.Анхуи.

9 листопада 2015 року відбувся візит в ОНЕУ делегації Федерації обмінів Франція-Україна. У ході переговорів відбулося підписання угоди про співробітництво.

23 червня 2015 року ректор ОНЕУ проф. М.І.Зверяков та проректор з НПВРтаМЗ доц. Г.І.Шубартовський прийняли участь у французько-українському університетському форумі в Міністерстві освіти та науки України за участю посла Франції в Україні пана Алена Ремі, заступників Міністра І.Совсун та М.Стріхі, високопосадових адміністраторів та вчених з Франції, багаточисельної делегації провідних університетів України, які співпрацюють із французькими ВНЗ.

13.07.2015 ректор університету М.І. Звєряков вручив сертифікати першій групі студентів ОНЕУ які навчалися протягом 4 років повністю на англійській мові.

В рамках договора о международном сотрудничестве с кафедрой русского и белорусского языков Белорусского государственного экономического университета студенты-иностранцы ОНЭУ под руководством преподавателей кафедры языковой и психолого-педагогической подготовки традиционно принимают участие в студенческой научной конференции на иностранных языках БГЭУ: «Мир в двадцать первом веке: экономические, политические и социокультурные аспекты»

6 листопада 2014 року студенти Одеського національного університету та викладачі кафедри мовної та психолого-педагогічної підготовки підготували цікавий, захопливий концерт «Мова – душа народу»

Грант Института Конфуция

У термін з 26 по 28 листопада, відбувся візит ректора ОНЕУ професора М.І.Зверякова до Франції у складі делегації керівництва Міністерства освіти і науки та ректорів провідних навчальних закладів України.

В Інформаційному Центрі Європейського Союзу Одеського національного економічного університету в рамках програми «Представництво ЄС в Україні: 20 років разом» у термін з 14.05 по 10.06. була проведена низка заходів…

14 мая 2013 года в рамках ежегодного празднования Дня Европы в Украине на базе Информационного центра ЕС в Одесском национальном экономическом университете состоялся семинар на тему «Экономика Евросоюза».

23 березня 2013 р. внаслідок певних домовленостей ОНЕУ відвідав Надзвичайний і Повноважний посол Туркменістану в Україні Аманмурадов Нурберди Аманмурадович.

23 листопада відбувся візит Голови Представництва Європейського Союзу в Україні Яна Томбінські до Одеського Національного економічного університету.

Згідно домовленостей між Одеським національним економічним університетом та посольством Євросоюзу в Україні було прийнято рішення про відкриття у стінах нашого університету Інформаційного центру Євросоюзу. В Україні таких центрів вже існує дванадцять. На Півдні України, зокрема в Одеському національному економічному університеті буде діяти тринадцятий центр.

13-14 вересня 2012 р. у Одеському національному економічному університеті відбулася конференція та круглий стіл, присвячений підтримці демократії в Україні. З доповіддю та вступним словом виступив ректор університету, професор Михайло Звєряков.

4-5 жовтня 2012 р. в нашому університеті пройшла регіональна нарада учасників проекту Темпус IV «Дворівнева навчальна програма з е-комерції для обслуговування інформаційного суспільства в Росії, Україні та Ізраїлі» (ECOMMIS).

20 листопада 2011 року, делегація у складі 5 студентів Одеського Національного Економічного Університету на чолі з викладачем кафедри економіки підприємства, кандидатом економічних наук, Дегтярьовою Ольгою Олександрівною взяли участь в міжнародній конференції в Італії в перлині Європи, Флоренції.

9 грудня 2011 р. відбулася зустріч Ректора Одеського Національного економічного університету професора М.І.Звєрякова з делегацією Університету Різе (Туреччина), за результатами якої було підписано двосторонній договір про співробітництво.

17 лютого 2011 р. відбувся візит професора Болонського університету, відповідального за міжнародні зв’язки на економічному факультеті, пана Даріо Спелта до ОДЕУ.

У грудні 2010 р. відбувся візит делегації Одеського державного економічного університету у складі ректора М.І.Звєрякова та проректора АГР О.І.Йони у Стопанську академію «Д.А.Ценов» (Болгарії м. Софія).

14 вересня 2010 р. Ректор університету М.І.Звєряков у м.Болоньї підписав Велику Хартію Університетів у одному із найстаріших в Європі університетів, який було засновано ще у 1088 р.