Літні школи

Преображенська, 8
каб. 125

+38 (0482) 32-79-16
+38 (0482) 35-81-60
+38 (048) 723-11-81 (fax)

litvinov.o@oneu.edu.ua

ird@oneu.edu.ua

У термін з 29.05. по 02.06.2017р. в університеті з візитом для читання лекцій студентам факультету економіки та управління підприємництвом знаходився викладач Вищої школи бізнесу в м. Катовіце (Польща) доктор Томаш Каспровіч.

31 травня Одеський національный економічний університет, за планами міжнародного наукового обміну, відвідав з візитом всесвітньо відомий вчений, лауреат Нобелівської премії Вернон Сміт.

У першій декаді травня відбувся візит делегації ОНЕУ у складі ректора проф. М.І.Звєрякова та проректора з НПВРтаМЗ доц. Г.І.Шубартовського до університету Міттвайди (Німеччина) з нагоди 150-річчя з дня його заснування.

24 жовтня в Малій актовій залі ОНЕУ відбулося урочисте вручення ректором М.І. Звєряковим сертифікатів студентам, що успішно прослухали черговий курс лекцій «Економіка Європейського союзу та майбутнє відносин ЄС-Україна» проф. А.Фернандеса (Португалія).

В Одеському національному економічному університеті 9 вересня в Малій актовій залі відбулося урочисте відкриття циклу лекцій та семінарів професора Альваро Фернандеса (Португалія) «Економіка Європейського союзу та майбутнє відносин ЄС-Україна».

На базі Одеського національного економічного університету з 17 по 26 вересня проходила спільна українсько-німецька Літня школа «International Investments». Робочою мовою була англійська

5 вересня о 13.45 в МАЗі відбулася лекція професора Токійського університету Кімітака Матцузато на тему: «Наукове дослідження кризи в Україні».

20 липня 2016 ректор університету М.І. Звєряков вручив сертифікати групі студентів ОНЕУ, які протягом чотирьох років навчалися повністю англійською мовою.

Представники Одеського національного економічного університету взяли активну участь у роботі 16-ій сесії EU Study Days, що проходила в Одесі з 18 по 22 травня 2016 року.

28 квітня ректор університету М.І. Звєряков вручив сертифікати студентам ОНЕУ, ОНУ ім. І.І.Мечникова та ОНПУ, які відвідали курс лекцій «Економіка Європейського Союзу та відносини ЄС – Україна 2015/2016». Цей курс проводив професор Альваро Фернандес з Португалії за підтримки модуля Jean Monnet програми Erasmus+.

22 квітня 2016 року в МАЗі головного корпусу ОНЕУ виступив з лекцією сінгапурський експерт Gary Lit – Director and Consultant of GL Training and Consultancy.

17 березня 2016 року відбулася зустріч студентів ОНЕУ з представниками Відділу міжнародних зв’язків та агенції СОНАТА.

18 березня 2016 відбувся візит до ОНЕУ Радника, керівника відділу преси та інформації Представництва Європейського Союзу в Україні Юргіса Вілчінскаса.

18.02.2016 відбувся візит французької делегації до ОНЕУ

8 грудня 2015 року відбувся візит в ОНЕУ делегації Китайського університету фінансів та економіки м.Анхуи.

9 листопада 2015 року відбувся візит в ОНЕУ делегації Федерації обмінів Франція-Україна. У ході переговорів відбулося підписання угоди про співробітництво.

23 червня 2015 року ректор ОНЕУ проф. М.І.Зверяков та проректор з НПВРтаМЗ доц. Г.І.Шубартовський прийняли участь у французько-українському університетському форумі в Міністерстві освіти та науки України за участю посла Франції в Україні пана Алена Ремі, заступників Міністра І.Совсун та М.Стріхі, високопосадових адміністраторів та вчених з Франції, багаточисельної делегації провідних університетів України, які співпрацюють із французькими ВНЗ.

13.07.2015 ректор університету М.І. Звєряков вручив сертифікати першій групі студентів ОНЕУ які навчалися протягом 4 років повністю на англійській мові.

В рамках договора о международном сотрудничестве с кафедрой русского и белорусского языков Белорусского государственного экономического университета студенты-иностранцы ОНЭУ под руководством преподавателей кафедры языковой и психолого-педагогической подготовки традиционно принимают участие в студенческой научной конференции на иностранных языках БГЭУ: «Мир в двадцать первом веке: экономические, политические и социокультурные аспекты»

6 листопада 2014 року студенти Одеського національного університету та викладачі кафедри мовної та психолого-педагогічної підготовки підготували цікавий, захопливий концерт «Мова – душа народу»

Грант Института Конфуция

У термін з 26 по 28 листопада, відбувся візит ректора ОНЕУ професора М.І.Зверякова до Франції у складі делегації керівництва Міністерства освіти і науки та ректорів провідних навчальних закладів України.

В Інформаційному Центрі Європейського Союзу Одеського національного економічного університету в рамках програми «Представництво ЄС в Україні: 20 років разом» у термін з 14.05 по 10.06. була проведена низка заходів…

14 мая 2013 года в рамках ежегодного празднования Дня Европы в Украине на базе Информационного центра ЕС в Одесском национальном экономическом университете состоялся семинар на тему «Экономика Евросоюза».

23 березня 2013 р. внаслідок певних домовленостей ОНЕУ відвідав Надзвичайний і Повноважний посол Туркменістану в Україні Аманмурадов Нурберди Аманмурадович.

23 листопада відбувся візит Голови Представництва Європейського Союзу в Україні Яна Томбінські до Одеського Національного економічного університету.

Згідно домовленостей між Одеським національним економічним університетом та посольством Євросоюзу в Україні було прийнято рішення про відкриття у стінах нашого університету Інформаційного центру Євросоюзу. В Україні таких центрів вже існує дванадцять. На Півдні України, зокрема в Одеському національному економічному університеті буде діяти тринадцятий центр.

13-14 вересня 2012 р. у Одеському національному економічному університеті відбулася конференція та круглий стіл, присвячений підтримці демократії в Україні. З доповіддю та вступним словом виступив ректор університету, професор Михайло Звєряков.

4-5 жовтня 2012 р. в нашому університеті пройшла регіональна нарада учасників проекту Темпус IV «Дворівнева навчальна програма з е-комерції для обслуговування інформаційного суспільства в Росії, Україні та Ізраїлі» (ECOMMIS).

20 листопада 2011 року, делегація у складі 5 студентів Одеського Національного Економічного Університету на чолі з викладачем кафедри економіки підприємства, кандидатом економічних наук, Дегтярьовою Ольгою Олександрівною взяли участь в міжнародній конференції в Італії в перлині Європи, Флоренції.

9 грудня 2011 р. відбулася зустріч Ректора Одеського Національного економічного університету професора М.І.Звєрякова з делегацією Університету Різе (Туреччина), за результатами якої було підписано двосторонній договір про співробітництво.

17 лютого 2011 р. відбувся візит професора Болонського університету, відповідального за міжнародні зв’язки на економічному факультеті, пана Даріо Спелта до ОДЕУ.

У грудні 2010 р. відбувся візит делегації Одеського державного економічного університету у складі ректора М.І.Звєрякова та проректора АГР О.І.Йони у Стопанську академію «Д.А.Ценов» (Болгарії м. Софія).

14 вересня 2010 р. Ректор університету М.І.Звєряков у м.Болоньї підписав Велику Хартію Університетів у одному із найстаріших в Європі університетів, який було засновано ще у 1088 р.

Уважаемые студенты! Открыт прием заявок на II Международный конкурс стартап-проектов BizTech BSU StartUp Contest.

Описание мероприятия

Международный конкурс стартап-проектов BizTech BSU StartUp Contest – публичное представление бизнес-идей и потенциальных стартапов с их защитой перед представителями бизнес-сообщества, банковского сектора и профессорско-преподавательского состава экономического факультета БГУ.

Номинации

• BizTech Юниор (для школьников)
• Социально-значимый стартап
• Образовательный стартап
• Финтех-стартап
• Глобальный стартап

Призы

Победители конкурса получат ценные подарки от спонсоров, найдут инвесторов и смогут пройти стажировку в компаниях, проявивших интерес к представленным стартап-проектам. Белорусский бизнес-инновационный центр EEN Belarus окажет поддержку по размещению проектов в Европейской сети поддержки трансфера технологий, развития предпринимательства и установления партнерств в области научных исследований EEN.

Сроки проведения мероприятия

• 20 апреля 2018 г. — 10 мая 2018 г. – виртуальный хакатон*
• 24-27 апреля 2018 г. — конференционная часть и мастер-классы**
• 11 мая 2018 г. — публичная защита проектов, отбор команд в финал
• 18 мая 2018 г. — команды, попавшие в финал, презентуют свои проекты членам жюри, состоящего из представителей бизнес-сообщества и профессорско-преподавательского состава БГУ

Конференционная часть

• 24 апреля 2018 г. — Youth Entrepreneurship Day
• 25 апреля 2018 г. — Product Idea & Strategy Day
• 26 апреля 2018 г. — Fundraising Day
• 27 апреля 2018 г. — Marketing & Sales Day

* Виртуальный хакатон — участие команд-конкурсантов в подготовке стартап-проектов к отборочному туру под руководством профессиональных менторов в онлайн-формате. При наличии организационной возможности команды смогут работать над своими проектами в офисах компаний своих менторов.
** По результатам работы конференции планируется издание сборника материалов.

Участники

К участию в конкурсе приглашаются школьники, студенты, молодые ученые и предприниматели, имеющие стартап-проекты на любой стадии развития.

Требования к оформлению презентаций стартап-проектов

Для участия в мероприятии необходимо заполнить регистрационную форму и представить презентацию своего проекта в соответствии с предложенными рекомендациями до 20 апреля 2018 г. Участники конкурса могут бесплатно опубликовать тезисы своих докладов в сборнике материалов конференционной части нашего мероприятия. О таком намерении просьба указать в регистрационной форме.
Ознакомьтесь с требованиями к оформлению тезисов.

📌Welcome to the summer training at the Zagreb School of Economics and Management in Croatia!🇭🇷

In the Zagreb School of Economics and Management in Croatia, students from all over the world study who are interested in a three-week training in beautiful Croatia!
You will find an interesting entertainment program, study trips to the Croatian coast and much more!
More information about the training can be found in the information sheets:

1.Information ZSEM SUMMER SCHOOL CROATIA 2018

2.Summer School flyer 2018

3.ZSEM Football Academy_email

Training program:

3-week Summer School  (June 25  – July 13)

 • 1 or 2 bachelor or master courses ( 16 courses offered)
 • Free additional course Croatian Studies
 • 9 -15 ECTS
 • Tuition Fee: 999 EUR (early bird fee), 1,400 EUR (regular fee)
 • Includes weekend excursion to the Croatian coast & organized social activities, full-day excursion to inland Croatia, visits to cultural and business institutions, all study materials, Moodle e-learning access

2-week Finance & Leadership Summer School in Luxembourg (July 16 – July 27, 2018)

 • 2 courses Introduction to Corporate Finance and Leading Entrepreneurial Venture
 • 12 ECTS
 • Tuition Fee: 2800 EUR
 • Includes accommodation with breakfast, cultural activities in Luxembourg sightseeing and visit of the north of the country, company visits to PWC, EIB and Cargolux, Big Farewell Dinner, all study materials

2-week ZSEM Football Academy (July 09 – July 20, 2018)

 • Sports Management course (5 ECTS) – Understand the business of football covering scouting techniques, football operations, team management, talent evaluation and the tools modern general managers use to get a competitive edge
 • Experience the European football in Croatia through professional training at one of the TOP 3 football academies in the world
 • Visit Croatian coast – the city of Zadar, Europe’s best destination in 2016
 • Tuition Fee: 1500 EUR

Феод Групп

«Феод Групп» – пропонує різні програми за кордоном. Кожне літо ми, спільно з нашими школами – партнерами, пропонуємо Вам можливість провести приємні і одночасно корисні канікули в самих кращих школах по всьому світу.

Є різні варіанти інтенсивності курсу, проживання та харчування. Ми не обмежуємо своїх клієнтів у виборі країн і міст.

Великобританія До програми включено:
– освітня програма 20 уроків на тиждень;
– проживання в сім’ї, повний пансіон;
– культурно – розважальна програма;
Можливість проживання в гуртожитку.
від 543 GBP на тиждень
США До програми включено:
– освітня програма 20 уроків на тиждень;
– проживання в сім’ї, повний пансіон;
– культурно – розважальна програма;
Можливість проживання в гуртожитку.
від 1130 USD на тиждень
Німеччина До програми включено:
– освітня програма 20 уроків на тиждень;
– проживання в сім’ї, повний пансіон;
– культурно – розважальна програма;
Можливість проживання в гуртожитку.
від 430 EUR на тиждень
Франція До програми включено:
– освітня програма 20 уроків на тиждень;
– проживання в сім’ї, повний пансіон;
– культурно – розважальна програма;
Можливість проживання в гуртожитку.
від 580 EUR на тиждень
Мальта До програми включено:
– освітня програма 20 уроків на тиждень;
– проживання в сім’ї, повний пансіон;
– культурно – розважальна програма;
Можливість проживання в гуртожитку.
від 465 EUR на тиждень
Іспанія До програми включено:
– освітня програма 20 уроків на тиждень;
– проживання в сім’ї, харчування полупансіон;
– культурно – розважальна програма.
від 675 EUR на тиждень
Кіпр До програми включено:
– освітня програма 20 уроків на тиждень;
– проживання в готелі;
– харчування повний пансіон.
від 474 EUR на тиждень
За детальною інформацією звертатися:

Вул. Велика Арнаутська 2а, офіс 301
65125, м. Одеса, Україна
Тел.:+38 0482 32 44 38
Факс: +38 048 725 56 07

http://feodgroup.com