Для вступників з тимчасово окупованої території

Освітній центр «Крим-Україна», «Донбас-Україна»

Робота ОЦ «Крим-Україна», «Донбас-Україна» з заяв здобувачів вищої освіти (вступників) регулюється:
Законами України, де визначено тимчасово окупованої території (ТОТ) України:
«Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України»;
«Про внесення змін до деяких законів України щодо регулювання правового режиму на тимчасово окупованій території України».
Порядок прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2024 році (проєкт);
Про затвердження Порядку прийому для здобуття вищої, фахової передвищої освіти осіб, які проживають на територіях, де неможливо забезпечити виконання стандартів освіти України або стабільний освітній процес.
Правила Прийому до університету 2024 р. Додаток 5

Порядок прийому для здобуття вищої, фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти осіб, які проживають на тимчасово окупованій Російською Федерацією території України

Хто має право вступати через ОЦ «Крим-Україна», «Донбас-Україна»:
Абітурієнти, які завершили здобули ПЗСО в закладі освіти:
після 20 лютого 2014 року на тимчасово окупованій території Автономної республіки Крим та міста Севастополя;
після 07 квітня 2014 року на тимчасово окупованій території окремих районів Донецької та Луганської областей
Абітурієнти, які проживають на тимчасово окупованих територіях України або території населених пунктів на лінії зіткнення відповідно до Переліку населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження та переліку населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення;

Освітній центр «Крим-Україна», «Донбас-Україна» в Одеському національному економічному університеті:
Сприяє отриманню документів, що посвідчують особу та документа державного зразка ПЗСО (направляється до уповноваженого закладу загальної середньої освіти).
Забезпечує вступ за особливими умовами вступу та складання вступних випробувань замість НМТ до нашого навчального закладу.
Сприяє поселенню до гуртожитку університету на час проходження НМТ т, а складання вступних випробувань (у разі необхідності — до надання рекомендації для вступу або відмови в її наданні) до початку навчального семестру.
Реєструє пільгові документи в ЄДЕБО (код пільги 107; 108; 109). Можливо подати особисто у приймальну комісію (м. Одеса, вул.Преображенська, 8, Головний навчальний корпус, каб. 115 з 9 до 16 години) або електронним листом на наступу адресу: abiturient@oneu.edu.ua
Вказати контактний номер телефону, визначитися та вказати можливість складання НМТ 2024 року або співбесіди у закладі освіти, або вступу за сертифікатами ЗНО 2021, або НМТ 2022-2023 років.

Інформація щодо процедури вступу абітурієнтів з ТОТ

Контактна інформація ОЦ «Крим-Україна», «Донбас-Україна» у Одеському національному економічному університеті за адресою:
Україна, м. Одеса, вул. Преображенська, 8, ОНЕУ, Головний навчальний корпус, каб. 125.
Графік роботи: понеділок — п’ятниця з 9:00 до 16:00 (у робочі дні тижня).
Тел.: +380487238073.
Пошта:  abiturient@oneu.edu.ua

Керівник ОЦ «Крим-Україна», «Донбас-Україна»
Балута Тетяна Павлівна тел: 067 — 940 — 80 -39
Контактна інформація уповноваженого закладу загальної середньої освіти:
Назва: «Одеський ліцей № 118 Одеської міської ради Одеської області»
Україна, Одеська область, м.Одеса, Приморський район, вул. Преображенська, 75
Графік роботи: понеділок — п’ятниця з 9:00 до 17:00 (у робочі дні тижня).
Тел.: +380687875312
Пошта: angelkr118@ukr.net odhz118@ukr.net