Із сумом повідомляємо, що 4-го січня 2021 року пішов з життя керівник центру заочної та вечірньої форми навчання, к.е.н., доцент кафедри економіки підприємства та організації підприємницької діяльності Валерій Семенович Малишко.

Багаторічний очільник заочного факультету, незмінно життєлюбний і позитивний, добрий та щирий, надійний друг для колег і студентів…

Висловлюємо щире співчуття рідним і близьким. Світла пам’ять.

Прощання із Валерієм Семеновичем Малишко відбудеться 7-го січня о 14:30 на Таїровському кладовищі біля крематорія.