5 липня на базі Інформаційного Центру ЄС в Одеському  національному економічному уніерситеті Представництво Європейського Союзу в Україні провело дискусію-тренінг «European Projects Lab for NGOs для громадських організацій Одеси та Одеської області».

У заході взяли участь представники громадських організацій, що займаються утвердженням європейських цінностей, мають досвід співпраці з проектами Євросоюзу та зацікавлені в продовженні такої співпраці, або ж такі, що розглядають можливість розпочати таку діяльність. Представники неурядових організацй змогли отримати експертні рекомендації щодо своїх проектних ініціатив.

Відібрані учасники заходу змогли презентувати власні проекти, а також поділитися своїми ідеями для грантових заявок.

Цікавим було проведення Антитренінгу «Як НЕ отримати грант від донора». На ньому представники неурядових організацій в режимі реверсивного мозкового штурму дізналися, що саме не варто робити, аби отримати грантову підтримку від ЄС.

Тренером  на заході виступив  Олег Кулініч, доцент кафедри соціальної і гуманітарної політики Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, керівник проектів ГО «Інститут соціальної політики регіону».