📌05 листопада 2021 р. було проведено лекцію Гагаузом Віталієм Миколайовичем на тему: «Проблемні питання оцінки забезпечення банківських позичок».

05 листопада 2021 р. для аспірантів та магістрів кафедри банківської справи Одеського національного економічного університету в межах дисципліни «Управління забезпеченістю банківських позичок» було проведено лекцію кандидатом економічних наук, Директором департаменту оцінки та заставних операцій ПАТ АБ «Південний» Гагаузом Віталієм Миколайовичем на тему: «Проблемні питання оцінки забезпечення банківських позичок».

Лекція викликала велику зацікавленість у слухачів. Були висвітлені питання щодо основних критеріїв, які враховуються при оцінці забезпечення; розглянуто питання потреби в достовірній оцінці як з боку банку, так і клієнта; обговорювалися питання щодо структури кредитних портфелів банків, які мають значну питому вагу проблемних кредитів.

Віталій Миколайович поділився досвідом проведення оцінки забезпечення банківських позичок у ПАТ АБ «Південний». Також він наголосив на потребі підвищення професійних компетентностей на протязі усього життя, що підтверджує стратегію підготовки аспірантів та магістрів кафедри банківської справи.

Відбувся зворотній зв’язок з аудиторією. На питання слухачів, Віталій Миколайович надав компетентні відповіді. В межах даної дисципліни в подальшому планується проведення серію бізнес-ігор, координатором яких виступить Віталій Миколайович. Ми висловлюємо щиру подяку Віталію Миколайовичу та його цілеспрямоване бажання до співпраці щодо підготовки висококваліфікованих спеціалістів для банківського бізнесу.