18 БЕРЕЗНЯ – ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЕУ!

Наразі багато старшокласників по всій Україні займаються пошуком та вибором майбутнього університету. Час поставити собі запитання – де навчатися далі, який напрямок обрати, які знання та навички будуть вкрай важливими для післявоєнної відбудови України, та як ви зможете докласти свій внесок.
Вже 18 березня ми разом з вами спробуємо знайти відповіді на ці важливі запитання. То ж, запрошуємо вас на День відкритих дверей в Одеському національному економічному університеті!

Ви матимете можливість:

• познайомитись з факультетами та спеціальностями ОНЕУ;
  • дізнатись про програми навчання та умови вступу;
  • побачити навчальні приміщення;
  • отримати відповіді на всі можливі запитання безпосередньо від наших викладачів та студентів.
А ще разом зі студентами Одеського національного економічного університету ви зможете відчути себе частиною нашої великої родини ОНЕУ, та зануритись в атмосферу студентського життя під час пригодницької гри-квесту. На вас чекає захоплююча подорож університетом, цікаві завдання, приємні сюрпризи та незабутні емоції!

Коли? 18 березня, початок об 11:00
Де? Перший навчальний корпус ОНЕУ: Одеса, вулиця Преображенська, 8
Чому саме ОНЕУ? Приходьте та дізнайтеся!

Попередня реєстрація за посиланням: https://bit.ly/3ZYUYGz

Програма заходу