📌18 січня відбулось заключення договору про співробітництво між Державною науковою установою «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації» та ОНЕУ🖊

18 січня 2019 року відбулось заключення договору про співробітництво (партнерство) між Державною науковою установою «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації» (в.о. директора Камишин В.В.) та Одеським національним економічним університетом (ректор Звєряков М.І.).

Завданням співробітництва є створення та функціонування Одеського регіонального центру трансферу технологій у рамках виконання проекту «Розвиток міжрегіональної мережі трансферу технологій».

Метою Одеського регіонального центру трансферу технологій є розвиток інноваційної діяльності, створення умов для ефективного управління результатами інтелектуальної діяльності та забезпечення трансферу (комерціалізації) технологій і розробок, а також надання консалтингового і науково-технічного сервісу в інноваційній сфері.