📌19 грудня о 13.30 в Інформаційному Центрі ЄС ОНЕУ відбудеться  семінар з теми «Міжнародна кредитна мобільність (КА1)📑

Шановні викладачі та співробітники!

19 грудня  о 13.30 в Інформаційному Центрі ЄС Одеського національного економічного університету відбудеться  семінар з теми «Міжнародна кредитна мобільність (КА1). Досвід викладачів Одеського національного економічного університету щодо  участі у Програмі Еразмус+»!

Запрошуємо Вас взяти участь у семінарі та дізнатися більше про можливості щодо участі  викладачів  Одеського національного економічного університету у Програмі Еразмус+ напряму КА1 !

Захід проводиться за адресою: Одеський національний економічний університет, вул. Преображенська, 8 (головний корпус ОНЕУ), каб.№210 –Інформаційний Центр ЄС ОНЕУ.

Запрошуються всі бажаючі!