Шановні викладачі та студенти!

19 жовтня  об 11.35 на базі Інформаційного Центру ЄС Одеського національного економічного університету у партнерсті з Одеським Регіональним  Інститутом  Державного Управління  буде організовано зустріч з Мартайном  Хаасом (Martijn Haas), представником університету Бамберг (Німеччина).

Мартайн Хаас є президентом студентської організації AEGEE-Bamberg,  яка      представляє і поширює європейські цінності, заохочує та сприяє  міжкультурній діяльності студентів університету Бамберг.

У ході зустрічі буде представлено презентацію  з теми «Шенгенська  зона:  наскільки безпечні кордони Європи?».

Запрошуємо Вас взяти участь у дискусії, поспілкуватися та дізнатися більше про сучасні  тенденції в міжнародній та європейській політиці!

Робоча мова англійська.

Захід відбудеться за адресою: Одеський національний економічний університет, вул. Преображенська, 8, каб. №211(читальна зала)

З повагою,

Інформаційний Центр ЄС ОНЕУ