📌27 листопада 2018 року було проведено Workshop «Відкриті дані: як проводити ділову розвідку та перевірку контрагентів» на базі інформаційно-аналітичної платформи «YouControl»📑

27 листопада 2018 року було проведено Workshop «Відкриті дані: як проводити ділову розвідку та перевірку контрагентів» на базі інформаційно-аналітичної платформи «YouControl».

У межах Меморандуму про співробітництво Одеського національного економічного університету та ТОВ  «YouControl» кафедрою бухгалтерського обліку та аудиту спільно з обліково-економічним та фінансово-економічним факультетами 27 листопада 2018 було проведено  Workshop на тему «Відкриті дані: як проводити ділову розвідку та перевірку контрагентів» на базі інформаційно-аналітичної платформи «YouControl».

У ході навчального заходу було розглянуто загальні принципи «бізнес-розвідки», ризикові фактори при виборі контрагентів та роботодавців.

За результатами зустрічі та у продовження співпраці ОНЕУ з  ТОВ  «YouControl» у бібліотеках І та  VI корпусів ОНЕУ буде надано відкритий доступ до бази даних інформаційно-аналітичної платформи «YouControl».

Усім науковцям та студентам бажаємо плідної праці та нових наукових здобутків.

Дякуємо Наталі Чорногуб, експерт з комплаєнсу, GR-менеджер YouControl за цікавий та корисний Workshop та подальшу співпрацю.