Увага! Рішення щодо проведення зимової сесії!

01.12.22 на засіданні ректорату було прийнято рішення щодо проведення зимової сесії.

Зимову екзаменаційну сесію 2022/2023 н.р. буде проведено дистанційно згідно всіх нормативних документів та відповідно до графіку навчального процесу.

Викладачі кафедр при формуванні поточного рейтингу студента за дисциплінами, враховуватимуть реалії сьогодення та нададуть студентам можливість покращити рейтинг до моменту складання іспиту (за заліковими дисциплінами – до 19.12.22р.).

Передбачено можливість отримання гарантованої підсумкової оцінки з екзаменаційної дисципліни виходячи з поточного рейтингу (за умови присутності на екзамені).

У разі бажання підвищити результат підсумкової екзаменаційної оцінки студент складає іспит за стандартною процедурою.