В ОНЕУ відбулося підписання договору про співпрацю у сфері дуальної освіти з АТ «Ощадбанк»

Вас вітає ОНЕУ! 🙋‍♀️💙

Ця угода є важливим кроком у розвитку сучасної системи освіти, яка поєднує теоретичні знання з практичним досвідом.

✔️Акціонерне товариство «Державний ощадний банк України» – один із провідних банків України. Заснований у 1991 році, банк має широку мережу відділень по всій країні. Банк пропонує різноманітні фінансові послуги, включаючи депозитні та кредитні програми для фізичних і юридичних осіб, а також розвиває сучасні цифрові рішення для зручності клієнтів. Ощадбанк активно підтримує соціальні та економічні ініціативи, сприяючи розвитку фінансової грамотності та інвестицій в освіту.

📍В рамках співпраці студенти ОНЕУ отримають можливість працевлаштування у мережі відділень Ощадбанку, що дозволить їм не лише закріпити отримані знання, а й ознайомитися з реальними бізнес-процесами. А отримані на робочому місці результати будуть зараховані за вибірковими дисциплінами в ОНЕУ.

Таке партнерство сприятиме підготовці висококваліфікованих фахівців, здатних задовольнити потреби сучасного ринку праці.📝

Реалізація дуальних програм дозволить банку брати участь у підготовці здобувачів і формуванні позитивного суспільного іміджу, ОНЕУ – посилювати практичну спрямованість навчання і залучати мотивованих студентів, а здобувачам – поєднувати оплачувану роботу за спеціальністю з навчанням у найбільш зручний для них спосіб!

Ваш університет 💙🎓