Чемпіони України серед нас!

Студент 1 курсу факультету Менеджменту, обліку та інформаційних технологій Студнєв Богдан неодноразовий чемпіон України з тайського боксу. Пишаємося та ділимося успіхами наших студентів! Нижче наведені фрагменти інтерв’ю з молодим спортсменом: 

  • Як ти почав займатися цим видом спорту?

«Єдиноборствами я займаюся з 7 років, але саме тайським боксом почав займатися після переїзду до Одеси, коли мені було 10 років. Тоді у мене були вже базові навички, завдяки чому у мене все стало швидко виходити, і дуже допомогло те, що я потрапив до одного з найкращих тренерів в Україні. Поступово, від змагань до змагань, став набирати обертів».

  • І якими були твої успіхи?

«У віці 16 років я вже був 4-х кратним чемпіоном України і потрапив до молодіжної збірної, після чого ми вирушили на чемпіонат світу до Тайланду. Мене відразу ж взяли на Чемпіонат Європи через декілька місяців».

  • Як ти готувався до такого чемпіонату?

«Підготовка до нього була дуже складною, тому що напередодні я захворів на бронхіт, а без хорошого дихання перемагати дуже складно. У результаті, ми з тренером прийняли рішення, щоб до відльоту я тиждень лікувався і просто сидів на дієті, для того, щоб зігнати вагу. Але мені пощастило у тому, що мій перший бій відбувся на 4 день змагань, і на той час я вже краще себе почував. Упевнений, більшість людей вже б «зламалися» ментально, але я, незважаючи на всі складнощі, вийшов на бій, відчуваючи себе приголомшливо і у фіналі виграв британця «в одні ворота». Після цього чемпіонату я зрозумів, що в бою вирішальну роль має ментальна складова та впевненість у собі».

  • Це дійсно так, і не лише на рингу. А як на тебе вплинула війна?

«Дуже пощастило, що після довгої перерви, з огляду на ситуацію в країні, все ж таки змогли організувати чемпіонат України і мені вдалося забрати перше місце в дорослій категорії без особливих проблем. Таким чином, тепер я входжу до складу дорослої збірної України з тайського боксу і вже наступного року зможу відстоювати честь країни на міжнародних чемпіонатах».

Ми бажаємо успіхів нашому студенту та висловлюємо подяку! Обов’язково й надалі будемо слідкувати за його здобутками та перемогами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *