📌 Допомога від університету прикладних наук міста Міттвайда

Під час війни та лиха поруч залишаються лише справжні друзі, які за будь-яких обставин готові допомогти та підтримати. Саме таку допомогу та підтримку нашому університету надали друзі та колеги з університету прикладних наук міста Міттвайда (Німеччина). Важко повірити, але вони самотужки зібрали посилки, завантажили у бус, а за його кермо сів Пітер – викладач університету, який декілька днів був у дорозі щоб привезти допомогу до ОНЕУ. Все це свідчить про справжнє бажання німецьких викладачів підтримати українських колег у найбільш складні часи для нашої країни. Такі вчинки дозволяють залишатись впевненими, що така міцна дружба та велика підтримка допоможе нам у боротьбі з ворогом у скрутний період та наблизить час перемоги.
Розподіл та надання гуманітарної допомоги для співробітників ОНЕУ відбуватиметься за участі активу профспілкової організації во взаємодії з керівниками структурних підрозділів.

Тримаємо порядок та виваженість !    З повагою, ректор Анатолій Ковальов.