14-15 вересня 2023 року проходила ХІ обласна спартакіада серед працівників освіти – членів Одеської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

З огляду на безпеку учасників спартакіада проводилась на декількох локаціях, які забезпечені укриттями. Основним місцем проведення став Дитячий заклад оздоровлення і відпочинку «Знамя» Одеської обласної організації Профспілки.

Майданчик для гри в настільний теніс надав спортивний комплекс Arena Sport Odesa, а змагання з волейболу проходили на базі Одеського національного технологічного університету, Одеського національного економічного університету та Національного університету «Одеська політехніка».

Відкрили роботу спартакіади голова Одеської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Любов Корнійчук, завідувач сектору позашкільної освіти, виховної роботи та молодіжної політики Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації Наталія Мельник, начальник Одеського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Олександр Тулунжи.

У складі оргкомітету з підготовки і проведення ХІ обласної спартакіади від Одеської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України брав участь Копа Вадим Михайлович – кандидат філософських наук, доцент кафедри управління персоналом і економіки праці ОНЕУ.

Програма змагань складалася з 3 видів спорту: волейболу, настільного тенісу та шахів.

У перший день пройшли змагання з волейболу та шахів.

У змаганнях взяли участь збірні команди 12 територіальних громад Одещини, ОНЕУ та ОНТУ.

Дякуємо нашим викладачам та співробітникам за активну участь у змаганнях та готовність захищати честь Одеського національного економічного університету у різних видах спорту.

Наш університет представляли:

1. Видобора Володимир Володимирович – к.е.н., доцент, декан ФМОІТ (настільний теніс);
  2. Гострик Олексій Маркович – к.е.н., доцент кафедри економічної кібернетики та інформаційних технологій (шахи);
  3. Браславська Наталія Володимирівна – старший викладач кафедри управління персоналом і економіки праці (настільний теніс);
  4. Козаченко Людмила Євгенівна – фахівець навчально-методичної лабораторії (шахи).

ХІ обласна спартакіада серед працівників освіти стала доказом того, що всупереч війні, наші спілчани залишаються згуртованими й незламними, а український спорт продовжує розвиватися та об’єднувати освітян.

Пишаємося нашими учасниками та бажаємо, щоб спортивні результати набувалися у мирний час у суверенній Україні.[/vc_column_text]

[/vc_column][/vc_row]