Команда проєкту «Ukraine Digital» відвідала конференцію DAAD «Освіта під час війни»

Команда проєкту «Ukraine Digital» відвідала конференцію DAAD «Освіта під час війни»

На засіданні були присутні президент DAAD Джойбрато Мукерджі та посол України в Німеччині Олексій Макеєв

Команда проєкту «Ukraine Digital» відвідала конференцію DAAD «Освіта під час війни – німецько-українська співпраця в галузі вищої освіти між надзвичайною допомогою та формуванням майбутнього», присвячену питанням України, що відбувалася 27 і 28 вересня 2023 року в Берліні. Серед учасників були координатор проєкту від Hochschule Mittweida Дарина Карпюк, її асистент Дар’я Літвінова та представники партнерських університетів: професор Дніпровського національного університету ім. О. Гончара, почесний професор Hochschule Mittweida Олексій Джусов і професор Одеського національного економічного університету, проректор з наукової роботи Олександр Літвінов.

На конференції «Освіта під час війни», у якій також узяли участь депутати Бундестагу, представники Федерального міністерства закордонних справ і Федерального міністерства освіти та досліджень, DAAD представив ідеї нових програм фінансування. Мета – забезпечити стійку підтримку української системи вищої освіти.

Проєкт «Ukraine Digital» функціонує на базі Hochschule Mittweida за підтримки DAAD з вересня 2022 року. Згідно із завданням програми, вишам України було надано 17 німецьких наукових матеріалів, адаптованих і перекладених українською мовою. Також 98 кращих студентів партнерських ВНЗ отримали стипендії від DAAD.

Крім усього перерахованого вище, проєкт «Ukraine Digital» створює міцні зв’язки, що є основою для майбутньої німецько-української співпраці між вишами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *