📌Магістр маркетингу – випускниця ОНЕУ – стала переможницею ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Маркетинг»

22 квітня відбулася  підсумкова науково-практична конференція у форматі відеоконференції ZOOM  за результатами ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2020-2021 навчальному році зі спеціальності «Маркетинг», яка проводилась в Університеті імені Альфреда Нобеля (м. Дніпро). На конкурс було представлено 119 наукових робіт з провідних закладів вищої освіти України.

Випускниця магістратури за спеціальністю 075 «Маркетинг» Андрєєва Вероніка Шахрамівна посіла почесне ІІ місце з науковою роботою: «Маркетингові комунікації підприємства ресторанного бізнесу в умовах пандемії COVID-19». Здобутки випускниці є свідченням високої якості освіти, яка здатна забезпечити конкурентоспроможність на ринку праці та можливості професійного зростання.

Вітаємо Вероніку і бажаємо яскравих вражень від життя та нових досягнень у науці, роботі та творчості! Щиро вітаємо також її наукового керівника – доцента Смирнову Наталію Василівну  і бажаємо нових досягнень та перемог!