Нові можливості для трансконтинентального співробітництва!

Між ОНЕУ та Університетом штату Вашингтон (США) підписано меморандум, який надає можливість запровадити спільну діяльність, зосереджену на прикладних дослідженнях, підвищенні якості освіти, технологічних інноваціях та трансфері технологій, а також регіональному економічному розвитку. Особливу увагу буде приділено управлінню туризмом та готельним бізнесом, виноробній галузі, партнерству з органами місцевої влади.
Першою імплементацією цих положень меморандуму буде участь 13 студентів 4 курсу спеціальності міжнародні економічні відносини (під керівництвом доцента І.Уханової та ст. викладача О.Гусенко) у дистанційному міжнародному курсі «BUS 280 International Relations & Global Leadership»від Університету штату Вашингтон (США), який відбудеться 10.02.-10.04.2022.
Головний фокус курсу сконцентровано на впливі міжнародних відносин та сучасних драйверів економічного розвитку на глобальний бізнес, торгівлю та комерційну діяльність.