Обізнаність студентів ОНЕУ з основних питань безпеки

Вас вітає ОНЕУ!

Сьогодні студенти Одеського національного економічного університету мали можливість взяти участь у заході, що змінив їхнє розуміння та готовність до різних екстремальних ситуацій.

Адміністрація університету запросила спеціального гостя, представника Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) – Владислава Багнюка. Він поділився своїм професійним досвідом та надав важливі вказівки з ряду надзвичайних ситуацій, що можуть виникнути з кожним особливо в такі важкі часи.

На зустрічі обговорювалися теми:

1️⃣ Пожежі та алгоритму дій при ній;

2️⃣ Про порядок дій при артобстрілі житлового будинку;

3️⃣ Дії при повітряній тривозі;

4️⃣ Що робити, якщо виявлено вибухонебезпечні предмети та  як діяти при хімічній атаці/загрозі;

5️⃣ Порядок дій при обвалі будинку.

Цей захід став не тільки інформативним, а й практично корисним для студентів, роблячи їх більш свідомими та готовими до реагування на непередбачені ситуації. Безпека – наш пріоритет, і такі ініціативи надають можливість бути готовими до найрізноманітніших сценаріїв. 🤝🎓

Ваш Університет🧑‍🎓👩‍🎓

[/vc_column_text]