ОНЕУ та ГО «УКРАЇНСЬКІ КРИЛА» підтримує ВПО

Вас вітає ОНЕУ! 🙋‍♀️💙

Одеський національний економічний університет разом із громадською організацією «УКРАЇНСЬКІ КРИЛА» продовжує підтримувати внутрішньо переміщених осіб (ВПО), які були вимушені покинути свої домівки внаслідок повномасштабної агресії Росії проти України.

✔️Завдяки допомозі від Агентства ООН у справах біженців ми надаємо нашим співгромадянам речі першої необхідності.

Пакети допомоги включають:
🔹ковдри, подушки
🔹набори посуду та засобів гігієни для мам із дітьми
🔹лампи з сонячними батареями та термоси

📌Ректор Одеського національного економічного університету, доктор економічних наук, професор Анатолій Іванович Ковальов та адміністрація університету разом із партнерами активно продовжують допомагати та підтримувати співгромадян.

В гуртожитках ОНЕУ зараз перебувають понад 100 ВПО з різних областей України. 📝

Важливо відзначити, що в ОНЕУ навчаються і студенти ВПО, тому така допомога для них є неоціненним вкладом у нормалізацію їхнього буденного життя.

Ваш університет 💙🎓