Підсумки конкурсу з присудження Премії Одеської обласної організації Профспілки молодим вченим!

На квітневому засіданні президії комітету Одеської ОО ППОПУ офіційно підбили підсумки конкурсу з присудження Премії Одеської обласної організації Профспілки молодим вченим.

В 2023р. до конкурсної комісії подали матеріали 6 профспілкових організацій закладів вищої світи НУ «Одеська юридична академія», Ізмаїльського гуманітарного університету, Державного закладу « Південноукраїнський національний педагогічний університет»,

Одеського національного технологічного університету, Одеського національного економічного університету, Одеської державної академії будівництва та архітектури.

Майже всі конкурсанти мають ступінь кандидата наук у своїй галузі, троє з них мають звання доцента.

За результатами голосування конкурсної комісії, І місце зайняла Тарасова Кристина Ігорівна, Кандидат економічних наук доцент Одеського національного економічного університету!

Щиро вітаємо Кристину Ігорівну з професійним досягненням та бажаємо натхнення, нових здобутків на наукові ниві та успіхів в усіх починаннях

[/vc_column_text]

[/vc_column][/vc_row]