Підтримка міжнародних партнерів ОНЕУ

Усі наші міжнародні партнери підтримують Україну та надсилають листи підтримки, зокрема: Клайпедський державний університет прикладних наук (Литва), Університет прикладних наук Міттвайди (Німеччина), Кооперативний державний університет Баден-Вюртемберга в Льоррах (Німеччина), Академія економічної освіти (Молдавія) та ін.

1. Університет Олександру Іоана Кузи в Яссах (Румунія) пропонує конкретну підтримку та допомогу для студентів та викладачів ОНЕУ: проживання, харчування, медичну та психологічну підтримку.

Контактна особа: Йоана Серафінчану, керівник відділу міжнародних зав’язків університету Олександру Іоана Кузи в Яссах
FOR persons that entry în România from Poromna / Isaccea, the fast location is Research Station of University:
Stațiunea Biologică Marină Prof. Dr. Ioan Borcea
0726 249 309
https://maps.app.goo.gl/8sZ7jXPyEWWwMacu9
For Iași city:
Gaudeamus internațional center of Cuza University
00400232201700 recepțion, ukrainian speaker at request.

2. Клайпедський державний університет прикладних наук (Литва) готовий надати підтримку співробітникам ОНЕУ, студентам та їхнім родинам. Університет може допомогти з проживанням у Клайпеді або будь-якою іншою допомогою.

Контактна особа: Іна Береніте, спеціаліст відділу міжнародних звязків Клайпедського державного університету прикладних наук. www.kvk.lt
Адреса: Jaunystės str. 1, LT-91274 Klaipeda, Lithuania
Телефон: +370 630 07736
Email: i.berenyte@kvk.lt

3. Університет прикладних наук Міттвайди (Німеччина) приймає студентів 3-6 курсів за спрощеною процедурою на навчання (програма Industrial Management: для магістрів, що спілкуються англійською, та бакалаврів, що спілкуються німецькою). Житлом обіцяють забезпечити.
Контактна особа: Дмитро Ліннік, координатор в Мітвайді.
Телефон: +491637648795

4. Університет Миколи Ромеріса (Литва) пропонує розміщення академічної спільноти в гуртожитках закладу (м. Вільнюс і м. Каунас). Також запропоновано безкоштовне навчання та тимчасову матеріальну допомогу нашим студентам. Контактні реквізити: study@mruni.eu, arc@mruni.eu або за номером телефону +370 5 271 4674.

5. Варміньсько-Мазурський Університет в м. Ольштин (University of Warmia and Mazury in Olsztyn), Польща, готовий прийняти студентів ОНЕУ. UWM забезпечить нашим студентам проживання та стипендію.

Усі питання студенти можуть відправляти на електронну адресу:

pomoc@russ.uwm.edu.pl

Писати можна українською або російською мовою.

На сайті UWMє сторінка «Солідарні з Україною» http://www.uwm.edu.pl/solidarni-ukraina , де можна ознайомитись з інформацією у рубриці «Потребую допомоги»:

 Додатковий контакт: +48600374017 (Telegram), margrzyb@uwm.edu.pl Mariola Brzezińska-Grzybowska, декан Факультету Економічних Наук.

6. Краківський економічний університет (Польща) висловлює слова підтримки нашої незалежності та територіальної цілісності, виступаючи за мир, за життя та за самовизначення.

7. Консорціум CARTES з Іспанії пропонує гранти на мобільність студентів до Іспанії на 3 місяці.

8. Колеги з Економічного університету у Вроцлаві (Польща) пропонують свою допомогу (наприклад, трансфер, проживання) для наших студентів, їхніх сімей та наукових працівників.

9. Партнери з Румунії (в окрузі Браїла – Braila County) готові надати підтримку (проживання та харчування) трьом сім’ям, які наразі є біженцями або бажають знайти притулок в Румунії.

10.  Університет м. Флоренція (Італія) пропонує прийняти пару запрошених професорів із ОНЕУ. Університет Флоренції може надати житло, місце на кафедрі та невелику суму грошей на щоденні потреби. Контактною особою від нашого закладу виступає проректор з наукової роботи, Олександр ЛІТВІНОВ.

11.  Університет економіки в Братиславі (Словаччина) пропонує нашим студентам прийняти участь у безкоштовній програмі студентської мобільності.
Контактна особа – проректор з наукової роботи, Олександр ЛІТВІНОВ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *