Профорієнтація ОНЕУ в Болградському районі

На базі Болградського ліцею 2  Болградської міської ради відбувся виїзний День відкритих дверей Одеського національного економічного університету (ОНЕУ). Також відбулись зустрічі із учнями Арцизу та Виноградівки.

Під час профорієнтаційного заходу представники університету розповіли старшокласникам про особливості вступу у ВНЗ, презентували спеціальності, що представлені в ОНЕУ, надали учням рекомендації як обрати майбутню професію та побудувати успішну кар’єру.

Під час зустрічі у учнів ліцею була  можливість пройти онлайн-тест «Як обрати професію мрії», поспілкуватися з керівництвом ОНЕУ, деканами та представниками факультетів, головне зі студентами університету.

Під час спілкування майбутні абітурієнти дізналися про переваги навчання в ОНЕУ, особливості активного студентського життя, міжнародні програми та гранти,  можливості для волонтерства і соціальної діяльності,  перспективи працевлаштування.

Дякуємо представникам ОНЕУ за такий профорієнтаційний захід та сподіваємось на подальшу співпрацю.

Ми в свою чергу хочемо подякувати адміністрації громади, особливо Єребакану Валерію Георгійовичу – першому заступнику голови Болградської районної державної (військової) адміністрації та Іорданову Олександру Михайловичу – заступнику голови Болградської РДВА, затеплий прийом та співпрацю.[/vc_column_text]

[/vc_column][/vc_row]