📌Проведення ІV Міжнародної студентської науково-практичної конференції «Напрями розвитку обліку, контролю та економічного аналізу в умовах глобалізації»📋

Шановні студенти, аспіранти та молоді науковці!

Запрошуємо Вас до участі у роботі  IV Міжнародної студентської науково-практичної Інтернет-конференції: «Напрями розвитку обліку, контролю та економічного аналізу в умовах глобалізації», яка відбудеться 19 квітня 2018 року.

На конференції планується обговорення шляхів розвитку бухгалтерського обліку, оподаткування та звітності, контролю та аналізу відповідно до сучасних міжнародних вимог, та узагальнення пропозицій щодо їх вдосконалення.

До публікації приймаються матеріали доповідей студентів, слухачів магістратури, аспірантів, а також фахівців в обліково-аналітичній сфері.

Робочі мови конференції: англійська, українська, російська.

Детальна інформація про конференцію міститься в Інформаційному листі

З повагою та надією на плідну співпрацю,

Організаційний комітет