Британський Диплом CIMA операційного рівня на обліково-економічному факультеті в ОНЕУ!!! ☑📝

21.03.2018 р. викладачі кафедри бухгалтерського обліку та аудиту ОНЕУ д.е.н., проф. Лоханова Н.О. і к.е.н., ст.. викладач Яцунська О.С. взяли участь у надзвичайно цікавому заході, організованому СІМА (Інститут привілейованих управлінських бухгалтерів Великобританії) в Україні, який відкрив нові можливості для отримання всесвітньо відомої кваліфікації фінансових менеджерів для студентів спеціальності 071 “Облік і оподаткування” !!!

У 2018 році ОНЕУ ввійшов у топ-десятку ВНЗ України, хто надає можливість отримати Міжнародний диплом СІМА операційного рівня на підставі здачі casestudy!

Більш детальну інформацію про міжнародне визнання програм ОНЕУ Ви можете подивитися тут