Студент ФМОІТ, Студнєв Богдан, здобув друге місце на чемпіонаті світу з таїландського боксу Муей тай серед молоді та юніорів!

Слава нашому чемпіону!

Студент факультету менеджменту, обліку та інформаційних технологій, Студнєв Богдан, здобув друге місце на чемпіонаті світу з таїландського боксу Муей тай серед молоді та юніорів!
Богдан розповів, що це були важкі бої, але завдяки наполегливості та великому труду він зміг виграти у суперників і відібратися у дорослу збірну на чемпіонат Європи.
Ось як сам Богдан, спортсмен національної збірної команди України, описує ці події:
“Провів 3 бої: у першому бою виграв нокаутом у казаха, призера чемпіонату світу; у другому бою достроково виграв бельгійця; а у третьому бою програв тайцю у рівному бою та забрав третій раунд. Загалом, посів друге місце на кубку світу та відібрався у дорослу збірну на чемпіонат Європи.
Підготовка почалася за півтора місяці до чемпіонату, щодня по 2 тренування. Це була найскладніша частина процесу, як то кажуть, «важко в навчанні – легко в бою».
Ми вилетіли до Туреччини за декілька днів до чемпіонату, з другого дня змагань почалися мої бої, і 3 дні поспіль я бився з топовими суперниками. На щастя, обійшлося без травм, та у фіналі я зміг показати все, що я вмію.
Велика подяка моєму тренеру, що вклав у мене всю душу. Ми показали, на що здатні на світовій арені.Слава Україні!”
Це ще один приклад того, як з великою наполегливістю та відданістю можна досягти великих результатів. Дякуємо Богдану за його зусилля та надихаємося його перемогами. Спорт об’єднує та дарує нам чудові досягнення!

[/vc_column_text]

[/vc_column][/vc_row]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *