В ОНЕУ відбулася IV підсумкова університетська науково-практична студентська конференція «Сучасні виклики економіки»

В Одеському національному економічному університеті, відбулася IV підсумкова університетська науково-практична студентська конференція “Сучасні виклики економіки”. Це захід, який відзначається днем нових ідей, цікавих досліджень та наукових здобутків.

Вступне слово на конференції було сказано проректором з наукової роботи, доктором економічних наук, професором Літвіновим О. С. та Орленко О. М., помічник проректора з наукової роботи, кандидат економічних наук, доцент представила найкращих доповідачів з усіх факультетів ОНЕУ.

Серед доповідачів були:

1. Масюк Вікторія, 33 гр. ФФБС. Аналіз програм іпотечного кредитування в Україні в умовах воєнного стану.

Науковий керівник: к.е.н., викладач Гончар К. О.

1. Чудновець Світлана, 52 гр. ФФБС. Деякі аспекти управління збитковістю за класами страхування в Україні.

Науковий керівник: д.е.н., проф. Баранова В. Г.

1. Кузьменко Юлія, 44 гр. ФЕУП. Соціальне підприємництво як механізм подолання соціальної нерівності.

Науковий керівник: к.е.н., доцент Милашко О.Г.

1. Склярова Світлана, 33 гр. ФЕУП. Чинники формування середнього класу, як запорука розвитку соціальної економіки України.

Науковий керівник: к.е.н., доцент Петровська О. М.

1. Стоянов Владислав, 54 гр. ФМЕ. Світовий ринок товарів військового сектору: тенденції та перспективи розвитку.

Науковий керівник: к.е.н., доцент Уханова І. О.

1. Панаєт Олександр, 36 гр. ФМЕ. SEO аналіз сайту університету за допомогою AHREFS.

Науковий керівник: к.е.н., доцент Сало Я. В.

1. Печена Анна, 21 гр. ФМОІТ. Роль управлінського обліку на підприємствах України.

Науковий керівник: доцент Черкашина Т. В.

1. Феленюк Олена, 23 гр. ФМОІТ. Особливості формування стартап-екосистеми України в сучасних умовах.

Науковий керівник: старший викладач Данчева О. М.

Усі доповідачі були нагороджені грамотами за активну участь та науковий внесок у конференцію.