📌Відкриття coworking space в ОНЕУ!

‼️19 листопада о 14:00 відбулось урочисте відкриття нового коворкінгового простору в ОНЕУ 🤩
➡️Це сучасний простір для комунікації, співпраці та навчання усіх студентів та викладачів, який буде доступний кожному в ОНЕУ.
➡️Побудований за підтримки підприємницької спільноти та випускників, коворкінг також готовий до проведення майстер-класів, вебінарів та конференцій. Наявне все необхідне обладнання для забезпечення будь-якого формату зустрічі.
➡️Та головною функцією такого простору є забезпечення кожного студента, який потребує цього, робочим місцем.
⭕️Високошвидкісний Wi-Fi, мультимедійне та конференц обладнання, зручні столи та пуфики, дивани, сучасний ремонт – все це тепер доступне кожному студенту кожного робочого дня.

Окрема подяка за підтримку проекта:
🔸ПАТ “Банк Восток”
🔸ПАТ “Одеський кабельний завод “Одескабель”
🔸ТОВ “Цемент”
🔸АБ “Південний”