24.03.23 року в 6 корпусі Одеського національного економічного університету відбулось відкриття меморіальної дошки на честь пам’яті загиблого Героя, випускника фінансово-економічного факультету 2015 року, Кондакова Владислава.

Вшанувати пам’ять Героя, який загинув під м. Бахмут, захищаючи нашу країну, наші життя, прийшли ректор ОНЕУ Ковальов А.І., проректор Літвінов О.С., декани факультетів, викладачі, рідні загиблого Героя, випускники та студенти.

Владислав Кондаков назавжди залишиться в нашій пам’яті як чудова людина, прекрасний товариш, активний студент, незрівнянний хореограф факультету!

Вічна пам’ять Герою! Слава Герою України!

[/vc_column_text]

[/vc_column][/vc_row]