📌Викладачі кафедри міжнародних економічних відносин пройшли міжнародне підвищення кваліфікації за програмою: «Академічна доброчесність при підготовці бакалаврів в країнах Європейського союзу та України»

Викладачі кафедри МЕВ к.е.н., доцент Уханова І.О., к.е.н., доцент Воронова О.В., ст. викладач Гусенко О.С., к.е.н., доцент Заєць М.А., к.е.н., ст. викладач Міндова О.І. з 20 по 27 червня 2022 року пройшли міжнародне підвищення кваліфікації та отримали сертифікати за програмою: «Академічна доброчесність при підготовці бакалаврів в країнах Європейського союзу та України». Організаторами заходу виступили Інститут Науково-досліднийЛюблінського науково-технологічного парку та IESF Міжнародна фундація науковців та освітян.