Викладачі ОНЕУ долучилися до панельної дискусії «Одеса: сучасна освіта» в проєкті за підтримки USAID Ukraine

Вас вітає ОНЕУ 👋🏻💙

Викладачі Одеського національного економічного університету взяли участь у панельній дискусії «Одеса: сучасна освіта» від проєкту Odesa Decolonization, що реалізується Odesa Business Club за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID Ukraine — USAID Україна (UCBI: Зміцнення громадської довіри в Україні)

⚡️Подія була організована за участю експертів, представників громади, бізнесу та влади, що створило платформу для відкритого та конструктивного діалогу.

🔸Основні теми обговорення включали:

— Стратегічний розвиток освітніх та просвітницьких ініціатив в Україні та Одесі.
— Інтеграція теоретичних підходів і практичної освіти для задоволення потреб майбутнього.
— Процес деколонізації в освітніх та просвітницьких процесах.
— Оновлення методів та інструментарію сучасної освіти.
— Визначення необхідних освітніх ініціатив та проєкт для Одеси.
— Впровадження європейських освітніх практик в українську систему освіти.

💡Участь у таких заходах дозволяє викладачам ОНЕУ сприяти розвитку нових підходів у сфері освіти, які допоможуть підготувати молоде покоління до викликів сучасного світу.

Ваш університет ✨💙