Вітаємо завідувача кафедри МППП Юлію Олександрівну Асєєву із присвоєнням почесного звання “АКАДЕМІК НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК ВИЩОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ”!

Колектив кафедри мовної та психолого-педагогічної підготовки вітає завідувача кафедри, доктора психологічних наук, доцента Юлію Олександрівну Асєєву із присвоєнням почесного звання “Академік Національної Академії Наук Вищої Освіти України”.  Така відзнака – це свідоцтво успіху та визнання заслуг за плідну працю і потужний внесок у розвиток вітчизняної науки. Ви є прикладом послідовного і наполегливого руху до вершин професіоналізму. Бажаємо Вам миру й добробуту, душевного тепла, підтримки однодумців та вдячних студентів, подальших наукових і творчих звершень! Нехай Ваше прагнення йти вперед слугує Вам джерелом нових інтересів та цілей! Будуємо країну разом!