Всеукраїнська конференція молодих вчених «Глокалізаційні аспекти інноваційного розвитку економіки»

20 жовтня в Одеському національному економічному університеті відбулося пленарне засідання Всеукраїнської конференції молодих вчених «Глокалізаційні аспекти інноваційного розвитку економіки». Засідання відкрив з вітальним словом ректор ОНЕУ Ковальов А.І. та проректор з наукової роботи Літвінов О.С.

До пленарного засідання з вітальним словом доєдналися молоді вчені НУ “Запорізька політехніка” (д.е.н. Зеркаль Анастасія), Західноукраїнського національного університету (голова ради молодих вчених ЗВО Поперечна Ганна), Харківського національного університету міського господарства ім. О.М.Бекетова (голова ради молодих вчених ЗВО) та Одеського національного університету ім.І.І.Мечникова (голова ради молодих вчених ЗВО та при Одеській обласній державні адміністрації). Всі запрошені гості подякували за запрошення та відмітили важливість співпраці рад молодих вчених та підтримки молодих вчених в сучасних умовах.

Модератором пленарного засідання була голова Ради молодих вчених ОНЕУ Кулікова Єлизавета.

З доповідями виступили:

1. Тіщенко Ірина Валеріївна (аспірантка Одеського національного економічного університету, спеціальності “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”. Product manager, бізнес-консультант з питань розробки нових продуктів та послуг) – Управління бізнес-процесами інноваційних підприємств;
  2. Патлатой Олександр Євгенович (к.е.н., доцент, докторант кафедри загальної економічної теорії та економічної політики Одеського національного економічного університету) –  Інтеграція економіки України до глобальних ланцюгів доданої вартості в нових історичних реаліях;
  3. Білоус Костянтин Ігорович (аспірант кафедри фінансового менеджменту та фондового ринку, Одеський національний економічний університет) –  Оптимальний вибір цінних паперів для передачі у забезпечення;
  4. Новак Ганна В‘ячеславівна (аспірантка, викладач кафедри маркетингу та міжнародної логістики Одеського національного економічного університету) –  PR як інструмент інноваційного розвитку підприємства.

За результатами конференції буде виданий електронний збірник тез та надісланий кожному учаснику сертифікат.